Cennik pakietów projektowych

Oferujemy dwa przystępne pakiety projektowe. W każdym z nich znajdziesz wszystko co jest potrzebne do zaprojektowania pokoju marzeń dla Twojego dziecka.

Polecany

Premium

Gdy urządzasz pokój od nowa lub chcesz przeprowadzić rewolucję, bez projektowania mebli na zamówienie.

Najlepszy do prostych pokoi o regularnym kształcie.

Konsultacja z projektantem

Rzut funkcjonalny

Wizualizacja 3D

Widoki ścian

Lista zakupów

2 rundy poprawek

1749 zł

VIP

Dla wszystkich którzy potrzebują kompletnego projektu wnętrza z pełną dokumentacją dla wykonawcy.

Najlepszy do skomplikowanych wnętrz, trudnych poddaszy i nietypowych rozwiązań.

Konsultacja z projektantem

Rzut funkcjonalny

Wizualizacja 3D

Lista zakupów

Projekt wykonawczy

2 rundy poprawek

2949 zł

Nie wiesz który pakiet jest najlepszy dla Ciebie? Zadzwoń do nas (+48 509 681 109) lub napisz na hello@mroomy.com

Najczęstsze pytania (FAQ)

Jak będzie wyglądała komunikacja z Wami?

Zaczynamy od szczegółowego formularza dzięki któremu poznajemy Twoje preferancje. Potem jest Skype, e-mail, telefon – każdy sposób jest dobry żeby lepiej zrozumieć Twoje potrzeby.

Czym to się różni od zatrudnienia zwykłego architekta?

Szukasz architekta bo żadnego nie znasz osobiście. Google podaje Ci setki wyników, Przeglądasz strony, wybierasz dziesięciu kandydatów. Wysyłasz zapytania. Odpowiada sześciu. Każdy inaczej. Niektórzy zadają dziwne pytania. Bardzo Ci zależy więc na nie odpowiadasz. Czterech przysyła oferty, które tak się od siebie różnią że trudno je porównać. Po kilku próbach analizy zamykasz oczy i losujesz. Mamy mówić dalej? 😉

Co otrzymam na końcu współpracy z Wami?

Wszystko, co pozwoli Ci wykonać upragniony pokój dla Twojego dziecka. W zależności od wykupienonego pakietu bedą to Rzuty, Wizualizacje, Widoki ścian, Projekt wykonawczy i Listę zakupów. I święty spokój 😉

Czy u Was otrzymuję projekt czy aranżację?

W Mroomy dostajesz projekt, czyli komplet informacji dla Ciebie i wykonawcy. Znajdzecie tam, oprócz wizualizacji, wytyczne elektryczne, zestawienia materiałów, wyposażenia i dekoracji, kolorystykę, lokalizację wszystkich elementów i niezbędne detale.

Co się stanie jeżeli nie spodoba mi się Wasz projekt?

To się jeszcze nigdy nie zdarzyło, ale oczywiście może się kiedyś przytrafić. Gwarancją są dwie rundy poprawkowe – na etapie układania przestrzennego wnętrza i na etapie wizualizacji. Możesz wtedy poprosić o zmianę wszystkiego co budzi Twoje watpliwości a potem wybrać z dwóch wersji – naszej i naszej wspólnej – czyli tej z Twoimi poprawkami. Poza tym po to szczegółowo analizujemy Twoje oczekiwania przed rozpoczęciem pracy by móc zaproponować ci projekt jakiego oczekujesz.

Czy meble których używacie w projektach są robione na wymiar?

W pakiecie PREMIUM używamy tylko gotowych mebli i dodatków które da się kupić w wybranym sklepie. Jeżeli masz bardzo nietypowy pokój lub szczególne potrzeby i potrzebujesz mebli na wymiar, znajdziesz je w pakiecie VIP.

Nadal masz pytania?

Zadzwoń do nas  (+48 509 681 109)

Napisz do nas hello@mroomy.com