Projekty pokojów dla rodzeństwa 8 lat

Poszukujesz pokoju dla rodzeństwa, którego potrzeby i wiek mogą się różnić? Nie ma problemu, w Mroomy jesteśmy przygotowani na takie wyzwania!

Zaprojektujemy przestrzeń, która będzie odpowiadać potrzebom obu dzieci. Dla starszego zadbamy o wygodne i ergonomiczne biurko, miejsce do przechowywania i powierzchnię do nauki, a dla młodszego o bezpieczne łóżko i kreatywny kącik do zabawy.

Ponadto, wspólnym elementem pokoju będzie wystrój, który będzie interesujący dla obu dzieci, np. magnetyczna mapa świata, ozdobne naklejki i tapety z ulubionymi postaciami z bajek. Chcemy, aby pokój stał się miejscem pełnym pozytywnych wspomnień i dobrej energii.

Co mówią o nas Klienci?

Gorąco polecam współpracę z Mroomy! Projekt spełnia nasze oczekiwania w 101%, świetny kontakt z projektantem, wszystko terminowo ze szczególną dbałością o detale. Niesamowitym udogodnieniem jest możliwość zamówienia całego inwentarza projektu przez platformę zakupową Mroomy ♥️
Marlena Zajdlic-Barys Avatar
Marlena Z.
10/26/2023
Gdyby nie inspiracja z Państwa projektów pokój córki jeszcze długo by nie powstał albo były by w nim „przypadkowe” meble, które w połączeniu po prostu by ze sobą nie pasowały. Współpraca z Panią Karoliną nieoceniona. Pomoc, doradztwo, a przede wszystkim kontakt z klientem na najwyższym poziomie. Słowa uznania należą się także producentom z którymi Państwo współpracujecie, produkty najwyższej jakości.
Polecam w 100% 😊
Magdalena Mordarska Avatar
Magdalena M.
10/10/2023
Dziękujemy serdecznie za przepiękny projekt pokoju. Syn Aleksander zachwycony ziściło się jego marzenie💓💓💓współpraca z Panią Olą, Elą i Żaneta z firmy Mroomy to czysta przyjemnosc🥰🥰🥰 Zabieramy się do działania i realizacji projektu😉Polecam !!!
Katarzyna Hass-Kwiatkowska Avatar
Katarzyna H.
9/16/2023

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1100 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Sprawdź jak proste może być zaprojektowanie pokoju Twojego dziecka

Sprawdź cennik