Zobacz nasz nowy pakiet projektowy Smart. Zarezerwuj termin

Projekt kolorowego pokoju dla rodzeństwa z tapetą w balony i łóżkiem piętrowym, Wojciecha (5 lat) i Jadwigi (3 lata) (#381)


I my również od kilku tygodni cieszymy się pokojem dzieci zaprojektowanym zdalnie przez zespół Mroomy. Jest to teraz najpiękniejszy i najfajniejszy pokój w naszym mieszkaniu 🙂
Jasny, przytulny, funkcjonalny. Najbardziej w przygodzie z Mroomy podobało mi się otwieranie nas na nowe jakości. Drabinka do ćwiczeń, urocze panele ścienne, tablica w formie rakiety, drewniane lampka nocna, która może być jednocześnie półką na resoraki.
Lista zakupów, rysunki techniczne, wizualizacje miały tak przejrzystą i pomocną formę, że zdecydowaliśmy się samodzielnie wykonać cały projekt. Dzieci z entuzjazmem rozpakowywały każdą paczkę, którą dostarczał kurier, asystowały przy skręcaniu mebli, klejeniu tapet, paneli ściennych. Pilnowały czy robimy wszystko zgodnie z projektem 🙂 Była to nasza wspólna rodzinna praca. Przyniosła mnóstwo satysfakcji i uśmiechów.
Bardzo pomocny był też arbitraż Pani Karoliny, która zorganizowała zakupy i dostawy.
Serdecznie polecam wszystkim. Z pokoju w wykonaniu Mroomy nie chce się wychodzić albo wciąż chce się do niego powracać 🙂
więcej
Monika P.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1400 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Meble i dodatki z tego projektu

Opis projektu

Projekt pokoju dla rodzeństwa, pięcioletniego Wojciecha i trzyletniej Jadwigi.

Choć właściwie wszystkie meble w pokoju są białe, on już od pierwszego spojrzenia zwraca uwagę swoimi kolorami. Wszystko za sprawą miętowych oraz różowych paneli ściennych, naklejek na szafę, tapety w balony oraz miętowej ścianie, dodatkowo ozdobionej kolorowymi wieszakami.

Białe łóżko piętrowe zostało natomiast uzupełnione lampkami nocnymi w kształcie ulubionych zwierzaków, girlandą z pomponami oraz poduszkami w kształcie pierwszej litery imienia każdego z rodzeństwa.

FluffoMinkoLorena CanalsyoungDECOLorena CanalsPartner MroomyLittle Form StudioYellowTipiLittle LightsLittle Lights