Nowość!

Pokój dziecka dla chłopca lub dziewczynki 81

Pokój zaprojektowany dla chłopca (Ignasia, syna Mileny Krawczyńskiej, jednej z Sióstr ADiHD ). Nie jest jednak typowo chłopięcym pokojem, raczej jest pokojem małego dziecka, więc z powodzeniem będzie również fajnym pokojem dla dziewczynki.

Motyw przewodni w pokoju to pandy. W pokoju znajduje się duża szafa z turkusowymi frontami, pasujący do niej regał z półkami i szufladami, białe łóżko-domek, czarny stolik dziecięcy z czarnym krzesełkiem z uszami, biały regał na książki i zabawki z akcentami drewnianymi, dwie skrzynie na zabawki i suchy basen.

Dodatki w pokoju są turkusowe, białe i czarne. Ściany są białe i czarne, a sufit szary. Zastosowanie innego koloru na suficie pozwala optycznie obniżyć wysokie i wąski wnętrze i dodaje mu przytulności.

Jedna ze ścian pokryta jest tapetą w pandy.

Przesłona okienna to turkusowa roleta rzymska pasująca odcieniem do frontów szafy.

Kolejnym turkusowym akcentem są miękkie panele ścienne przy łóżku. W projekcie zostały zastosowane cztery okrągłe panele.

Na ścianie przy drzwiach znajduje się mapa świata w formie naklejki ściennej. Pod nią zaparkowane są dwie skrzynie na zabawki z tablicą kredową na obudowie. Są czarnymi akcentami w pokoju dziecka.

Kolejny czarny element to dywan z motywem kosmiczno-galaktycznym.

Zabawne dziecięce elementy z wizerunkiem pandy pasują do delikatnej tapety. Kinkiet-panda, siedzisko-panda, taboret dziecięcy z pandą na siedzisku pomagają w tworzeniu „pandowego” charakteru pokoju dziecka.

Główne oświetlenie pokoju stanowi duża lampa sufitowa. Składa się na nią zestaw szary abażurów i przyłącze z turkusowymi kablami w oplotach.

Oświetlenie nastrojowe to kinkiet w kształcie pandy i lampka do czytania – przyczepiony do łóżka czarny kinkiet z klamerką.

Chcę zamówić projekt
Share