Najczęstsze pytania

Jak będzie wyglądała komunikacja z Wami?

Zaczynamy od szczegółowego formularza dzięki któremu poznajemy Twoje preferencje. Potem jest Skype, e-mail, telefon, messenger – każdy sposób jest dobry, żeby lepiej zrozumieć Twoje potrzeby. Dostosujemy się do Ciebie.

Czy będzie mnie stać na realizację Waszego projektu?

Dostosujemy projekt do Twojego budżetu. Wspólnie dobierzemy takie wyposażenie i meble, aby pogodzić wszystkie aspekty. Oczywiście nie musisz się na tym znać – podpowiemy Ci, na których elementach nie warto oszczędzać, a gdzie można zdecydować się na wersję ekonomiczną. Średni koszt realizacji naszego projektu oscyluje wokół 10-12 tysięcy złotych, ale zdarzały się zarówno realizacje przy budżecie 8 tysięcy zł, jak i 50 tysięcy zł.

Co otrzymam na końcu współpracy z Wami?

Wszystko, co pozwoli Ci wykonać upragniony pokój dla Twojego dziecka. W zestawie otrzymasz dostosowane do Twojego pokoju Rzuty, Wizualizacje, Widoki ścian, Projekt wykonawczy i Listę zakupów. I święty spokój 😉

Czy u Was otrzymuję projekt czy aranżację?

W Mroomy dostajesz projekt, czyli komplet informacji dla Ciebie i wykonawcy. Znajdziesz tam, oprócz wizualizacji, wytyczne elektryczne, zestawienia materiałów, wyposażenia i dekoracji, kolorystykę, lokalizację wszystkich elementów i niezbędne detale.

Co się stanie jeżeli nie spodoba mi się wasz projekt?

To się jeszcze nigdy nie zdarzyło, ale oczywiście może się kiedyś przytrafić. Gwarancją są dwie rundy poprawkowe – na etapie układania przestrzennego wnętrza i na etapie wizualizacji. Możesz wtedy poprosić o zmianę wszystkiego, co budzi Twoje watpliwości, a potem wybrać z dwóch wersji – naszej i naszej wspólnej – czyli tej z Twoimi poprawkami. Poza tym – właśnie po to szczegółowo analizujemy Twoje oczekiwania przed rozpoczęciem pracy, by móc zaproponować Ci projekt jakiego oczekujesz.

Jak będę mógł zamówić wszystkie elementy z projektu?

Wraz z projektem pokoju otrzymasz od nas kompletną listę zakupów. Zawiera ona linki do konkretnych produktów w wybranych sklepach internetowych. Praktycznie wszystkie z nich możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce Polski. Jeżeli potrzebujesz dostawy w inne miejsce w Europie – to również nie stanowi problemu. Wystarczy że powiadomisz nas o tym na początku projektowania a my zajmiemy się wybraniem takich sklepów które dostarczą produkt pod wybrany przez Ciebie adres.

W przypadku niektórych produktów od wybranych producentów otrzymasz od nas gotowe zamówienie które wystarczy tylko opłacić. Oszczędzisz czas i unikniesz pomyłki.

Czy meble których używacie są robione na wymiar?

Używamy tylko gotowych mebli i dodatków które da się kupić w sklepach internetowych. Jeżeli masz bardzo nietypowy pokój lub szczególne potrzeby i potrzebujesz mebli na wymiar, znajdziesz je w dodatkowym pakiecie do każdego projektu MEBLE NA WYMIAR.

Czy możecie użyć mebli, które już posiadam?

Oczywiście. Dołącz zdjęcia i wymiary swoich mebli do pomiarów wnętrza. Napisz których mamy użyć na pewno, a nad którymi się tylko zastanawiasz. Wykorzystamy je w projekcie.

Ile trwa projektowanie?

Projektowanie trwa zazwyczaj około 4 tygodni, ale jego długość zależy też od Ciebie.

Jeżeli odpowiadasz szybko na nasze pytania i niezwłocznie wprowadzasz korekty, możesz skrócić czas współpracy do 3 tygodni.

Czy projektujecie inne pomieszczenia?

Projekt innych wnętrz możesz zamówić bezpośrednio na naszej stronie dedykowanej wygodnemu projektowaniu pojedynczych wnętrz.

Wnętrza prywatne projektujemy już od 18 lat.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Zadzwoń do nas  +48 600 244 069

Napisz do nas hello@mroomy.com