Najczęstsze pytania

Jak będzie wyglądała komunikacja z Wami?

Zaczynamy od szczegółowego formularza dzięki któremu poznajemy Twoje preferencje. Potem jest Skype, e-mail, telefon, messenger – każdy sposób jest dobry, żeby lepiej zrozumieć Twoje potrzeby. Dostosujemy się do Ciebie.

Czy będzie mnie stać na realizację Waszego projektu?

Dostosujemy projekt do Twojego budżetu. Wspólnie dobierzemy takie wyposażenie i meble, aby pogodzić wszystkie aspekty. Oczywiście nie musisz się na tym znać – podpowiemy Ci, na których elementach nie warto oszczędzać, a gdzie można zdecydować się na wersję ekonomiczną. Średni koszt realizacji naszego projektu oscyluje wokół 10-12 tysięcy złotych, ale zdarzały się zarówno realizacje przy budżecie 8000 zł, jak i 50000 zł.

Co otrzymam na końcu współpracy z Wami?

Wszystko, co pozwoli Ci wykonać upragniony pokój dla Twojego dziecka. W zestawie otrzymasz dostosowane do Twojego pokoju Rzuty, Wizualizacje, Widoki ścian, Projekt wykonawczy i Listę zakupów. I święty spokój 😉

Czy u Was otrzymuję projekt czy aranżację?

W Mroomy dostajesz projekt, czyli komplet informacji dla Ciebie i wykonawcy. Znajdzecie tam, oprócz wizualizacji, wytyczne elektryczne, zestawienia materiałów, wyposażenia i dekoracji, kolorystykę, lokalizację wszystkich elementów i niezbędne detale.

Co się stanie jeżeli nie spodoba mi się wasz projekt?

To się jeszcze nigdy nie zdarzyło, ale oczywiście może się kiedyś przytrafić. Gwarancją są dwie rundy poprawkowe – na etapie układania przestrzennego wnętrza i na etapie wizualizacji. Możesz wtedy poprosić o zmianę wszystkiego, co budzi Twoje watpliwości, a potem wybrać z dwóch wersji – naszej i naszej wspólnej – czyli tej z Twoimi poprawkami. Poza tym – właśnie po to szczegółowo analizujemy Twoje oczekiwania przed rozpoczęciem pracy, by móc zaproponować Ci projekt jakiego oczekujesz.

Czy meble których używacie są robione na wymiar?

Używamy tylko gotowych mebli i dodatków które da się kupić w sklepach internetowych. Jeżeli masz bardzo nietypowy pokój lub szczególne potrzeby i potrzebujesz mebli na wymiar, znajdziesz je w dodatkowym pakiecie do każdego projektu MEBLE NA WYMIAR.

Jak będę mógł zamówić wszystkie elementy z projektu?

Wraz z projektem pokoju otrzymasz od nas kompletną listę zakupów. Zawiera ona linki do konkretnych produktów w wybranych sklepach internetowych. Praktycznie wszystkie z nich możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce Polski. Jeżeli potrzebujesz dostawy w inne miejsce w Europie – to również nie stanowi problemu. Wystarczy że powiadomisz nas o tym na początku projektowania a my zajmiemy się wybraniem takich sklepów które dostarczą produkt pod wybrany przez Ciebie adres.

W przypadku niektórych produktów od wybranych producentów otrzymasz od nas gotowe zamówienie które wystarczy tylko opłacić. Oszczędzisz czas i unikniesz pomyłki.

Czy projektujecie inne pomieszczenia?

Wierzymy w wąską specjalizację i zajmujemy się projektowaniem wyłącznie pokoi dla dzieci. Projektujemy pokoje dla chłopców, dziewczynek, rodzeństwa, trojaczków, bliźniaków, przedszkolaków, uczniów i nastolatków. Sypialnie, bawialnie, pokoje małe i duże. Słowem – wszystkie pokoje dla dzieci.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Zadzwoń do nas  (+48 509 681 109)

Napisz do nas hello@mroomy.com