Majowe rabaty - 20% zniżki na projekt pokoju Skorzystaj

Projekty pokojów dla chłopców 11 lat

Zapraszamy do Mroomy, gdzie projektujemy pokoje dla 11-letnich chłopców, które pozwolą im cieszyć się nie tylko wolnym czasem, ale także sprzyjają nauce. W naszych projektach znajdziesz funkcjonalne biurka, wygodne łóżka i przestronne szafy na ubrania i akcesoria.

W pokoju dla 11-letniego chłopca nie może zabraknąć miejsca na hobby i rozrywkę. Proponujemy wygodne fotele do gier i konsol, które pomogą w pełni wykorzystać wolny czas. A dzięki ciekawym dodatkom, takim jak plakaty z ulubionymi motywami czy dywanami w modnych wzorach, pokój zyska indywidualny styl i atmosferę.

Zapraszamy do Mroomy, gdzie z przyjemnością zaprojektujemy pokój dla Twojego 11-letniego syna, który będzie jednocześnie funkcjonalny, atrakcyjny i zachęcający do spędzania w nim czasu.

Co mówią o nas Klienci?

Polecam, bardzo fajna współpraca. Wszystkie etapy procesu są dobrze przemyślane, współpraca z projektantką była bardzo przyjemna(a mieliśmy już złe doświadczenia w tej branży). Pani zadawała mądre pytania, nanosiła poprawki wg naszych potrzeb. Dostaliśmy szczegółowe instrukcje dla wykonawców więc nie było problemu jak co zrobić. Poprosiliśmy o projekt nietypowy i bajkowy i dostaliśmy właśnie to 😀 Słońce na suficie, drabinka, huśtawka i domek - dzieci są zachwycone, zamiast pokoju mają salę zabaw 😀
Barbara Frąckiewicz Avatar
Barbara F.
18/05/24
Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z firmą Mroomy! Naprawdę bardzo profesjonalne podejście, a przy tym wszystko tak proste. Dostaliśmy naszą panią projektant której bardzo dziękujemy, synek ma przepiękny pokój 🙂 najpiękniejsze w tej współpracy było to że wszystko dostaliśmy na gotowo, lista zakopów z odnośnikami do konkretnych rzeczy, wszystko już na wymiar gotowe aby tylko kliknąć zamów i gotowe! Oszczędność czasu i zawrotów głowy przy zakupach gdybym miała sama to robić. Meble i wszystkie dodatki przyszły także expresowo! Polecam 🙂
Agnieszka Stam-Gładysiak Avatar
Agnieszka S.
28/04/24
Polecam! Świetna współpraca, otrzymałam odpowiedź na każde pytanie zarówno w trakcie projektowania jak i po otrzymaniu dokumentacji (pokój remontowaliśmy kilka miesięcy później), sam projekt cudny!
Paulina Hoły Avatar
Paulina H.
28/04/24

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1100 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Sprawdź jak proste może być zaprojektowanie pokoju Twojego dziecka