Zobacz nasz nowy pakiet projektowy Smart. Zarezerwuj termin

Projekty pokojów dla chłopców 4 lata

Szukasz idealnego pokoju dla swojego czterolatka? W Mroomy zaprojektujemy przestrzeń, która będzie odpowiadać potrzebom i zainteresowaniom Twojego dziecka. Zadbamy o to, aby był on bezpieczny i funkcjonalny, ale też wesoły i pełen kolorów. Duże łóżko, pojemne szafki na zabawki, miękkie i wygodne meble – to wszystko znajdzie się w pokoju dla Twojego czterolatka.

Zaprojektujemy dla niego pokój, który będzie stanowić idealne miejsce do zabawy i nauki, a także odpoczynku. Twoje dziecko będzie zachwycone swoim nowym pokojem i z pewnością z niego z radością korzystać.

Co mówią o nas Klienci?

Gorąco polecam współpracę Mroomy. Naszym projektem kierowała Pani Ela- stworzyła prawdziwe królestwo dla małej księżniczki 😊 Każdy etap współpracy na najwyższym poziomie, wszystkie nasze sugestie brane pod uwagę, końcowy projekt przerósł oczekiwania 🩷
Joanna Kubicka Avatar
Joanna K.
25/06/24
Polecam 🙂 współpraca z Panią Olą wypadła świetnie. Mnóstwo podpowiedzi, zaskakujących pomysłów i dużo cierpliwości.
Pozytywne zaskoczenie - pomimo braku obecności architekta na miejscu 😉
Polecam każdemu, kto zastanawia się nad taką opcją 😉
Justyna Klader Avatar
Justyna K.
10/06/24
Polecam współpracę z Mroomy. Szczególnie polecam Panią Darię, która bardzo sprawnie odpowiada na pytania, rozwiewa wątpliwości, a przy tym jest bardzo miła i profesjonalna. Projekty są przepiękne, spełniają moje wszystkie oczekiwania.
Katarzyna Machowska Avatar
Katarzyna M.
27/05/24

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1100 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Sprawdź jak proste może być zaprojektowanie pokoju Twojego dziecka