Projekt biało-błękitnego pokoju dla chłopca z tapetą z wozem strażackim i kolorowymi dodatkami, Maksymiliana (3 lata) (#1150)


Polecam w 100%!!! :))) To nie tylko projekty najfajniejszych pokoi dla dzieci. To również profesjonalna i przemiła obsługa!!! Jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji, szybkości działania, konkretnych propozycji i porządku jaki panuje przez całą fazę projektu. Szczególne podziękowania dla Pani Eli za profesjonalizm, głowę pełną pomysłów i przemiły kontakt :))) Miałam nie raz do czynienia z projektantami wnętrz i współpracę z Mroomy wspominam najlepiej! Pozdrawiam całą ekipę i "do zobaczenia"! 🙂
więcej
Joanna M.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1400 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Meble i dodatki z tego projektu

Opis projektu

Projekt pokoju dla chłopca, trzyletniego Maksymiliana.

Chcesz, aby pokój Twojego małego przyszłego strażaka był uniwersalny, a nie przypominał remizę strażacką 1:1? Da się zrobić!

Ściany tego pokoju są biało-niebieskie, ale udało nam się przemycić naklejkę ze Strażakiem Samem, sklejkowy wóz strażacki oraz oczywiście tapetę w te charakterystyczne pojazdy.

Z biało-błękitnym duetem doskonale komponują się żółte dodatki. Postawiliśmy na fotel kokon, pufę oraz panele ścienne.

W pokoju znajdują się również panele wspinaczkowe, które dzięki oryginalnemu kształtowi tworzą także ozdobną kompozycję.

Całość oświetlają lampy sufitowe na czerwonym zawieszeniu – nieoczywisty wybór, ale jakże tu pasuje!

FluffoSleep&FunMiukiLorena CanalsDrewniakowaPinioyoungDECOPinioVerySimplMałpiszonLedonBamiYellowTipiKreato KidzYellowTipiLittle Form StudioLittle Form StudioMałpiszonYellowTipiYellowTipiYellowTipiYellowTipiVerySimplMałpiszon