Projekt jasnoniebieskiego pokoju dla chłopca z motywami Lego i tapetą w drzewa, Stasia (6 lat) (#1161)


Projekt pokoju Kacperka przeszedł długą, wyboistą drogę, aż trafił na firmę Mroomy. Jest wiele projektantów wnętrz, jednak nie każdy potrafi zajrzeć w duszę dziecka, mroomy potrafi i to jak!!! Świat dziecka w jego pokoju, pełen fantazji, dobrego smaku i praktycznych rozwiązań. Współpraca bezproblemowa, cierpliwość, sprostanie wymaganiom klienta, nawet tego trudniejszego ;-), to dla nich żaden problem. Masz konkretną wizję pokoju -odworują ją w projekcie, nie masz pomysłu, podrzucą świetne rozwiązanie. Mogę tylko wypowiedzieć się w samych superlatywach, bo minusów po prostu nie ma. Wszystko pięknie przygotowane, lista zakupów, rysunki wykonawcze, linki do produktów. Wszystko bez wychodzenia z domu. Czego chcieć więcej. A i tak najlepszą oceną jest uśmiech mojego dziecka. I to jest najważniejsze!!! Dziękuję całej ekipie a przede wszystkim Pani Ani :-).
więcej
Izabela B.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1400 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Meble i dodatki z tego projektu

Opis projektu

Projekt pokoju dla chłopca, sześcioletniego Stasia.

Ściany pokoju są jasnoniebieskie. Jedną ze nich pokrywa tapeta z tajemniczym lasem. Zamontowaliśmy tutaj ledon w kształcie świetlistego liska, który oświetla drogę wśród drzew.

Do jasnych mebli dobraliśmy mocne dodatki – ciemnoniebieską pufę, panele ścienne oraz lampy sufitowe.

W okolicy łóżka wiszą dwie tablice kredowe – w kształcie mapy świata, na której można zaznaczać odwiedzone miejsca, oraz ludzika, która idealnie sprawdzi się podczas codziennej zabawy.

Nad dobrą zabawą czuwają ludziki Lego, popatrujące z obrazków zawieszonych po obu stronach okna.

MinkoMinkoMinkoPartner MroomyKreato KidzDappiMinkoMiukiLorena CanalsyoungDECOSleep&FunKreato KidzHeveaLittle Form StudioVerySimplYellowTipiYellowTipiYellowTipiVerySimpl