Tylko do 14 czerwca 20% rabatu na projekt pokoju dziecka Skorzystaj

Projekt szaro-niebieskiego pokoju dla chłopca z kolorowymi lampami pajączek i ledonem samochód, Filipa (2 lata) (#1185)


Zamów projekt pokoju 20% taniej
tylko do 14 czerwca

Mroomy zasługuje na pełne uznanie za swoją kreatywność i empatię wobec potrzeb najmłodszych użytkowników. Ich podejście do projektowania nie tylko uwzględnia funkcjonalność i estetykę, ale również stawia na bezpieczeństwo i rozwój dziecka. Praca z nimi to prawdziwa przyjemność, ponieważ potrafią wcielić w życie wizję rodziców i dostosować ją do potrzeb oraz zainteresowań malucha. Ich projektowanie uwzględniające różnorodne elementy, takie jak kolorystyka, oświetlenie, ergonomiczne rozwiązania czy miejsce do zabawy, sprawia, że pokój staje się nie tylko miejscem snu, ale także oazą kreatywności i radości dla dziecka. Polecam tę firmę wszystkim rodzicom poszukującym profesjonalnego podejścia i magicznych metamorfoz w przestrzeni swojego dziecka.
więcej
Kornelia M.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1400 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Meble i dodatki z tego projektu

Opis projektu

Projekt pokoju dla chłopca, dwuletniego Filipa.

Ściany pokoju są szaro-niebieskie, a jedną z nich pokrywa tapeta w czarne kropki.

Dobrane przez nas meble są białe, z jasnoniebieskimi frontami. Dodaliśmy również trochę ożywczej żółci w postaci uchwytów.

W pokoju jest także drewniana drabinka gimnastyczna ze zjeżdżalnią.

Całość oświetlają lampy sufitowe w trzech kolorach – niebieskim, żółtym i szarym. Zauważyliście, do czego nawiązują te kolory? Podpowiadamy – do ledonu w kształcie samochodu oświetlającego piętro łóżka.

DappiSleep&FunSomebunnyMałpiszonLedonMałpiszonDrewniakowaBamiMinkoKreato KidzYellowTipiHeveaLittle Form StudioYellowTipiHumptyDumptyYellowTipiYellowTipiMinkoSomebunny