Majowe rabaty - 20% zniżki na projekt pokoju Skorzystaj

Projekt biało-zielonego pokoju dla chłopca z naklejkami w kształcie zwierząt oraz drabinką gimnastyczną na zielonej ścianie, Konstantego (2 lata) (#1194)


Projekt pokoju 20% taniej
tylko do 26 maja

Absolutnie mówię tak firmo Mroomy. Fantastyczna organizacja, ogromana wiedza, sprawnność działania, wyczucie potrzeb, doradztwo, zawsze na czas i przede wszystkim oszczędność mojego czasu. Wypracowaliście super skuteczne know how dla projektowania i jak się okazuje wcale nie trzeba odbyć tysiąca spotkań, mieć tone dylematów i dysponować milionem monet aby zadowolić Klienta.
Mimo, że się nigdy nie widzieliśmy to dostajecie ode mnie złoty medal w moich małych igrzyskach wykańczania domu 🙂 Najsprawniej przeprowadzony projekt z najbardziej dopasowanymi elementami do potrzeb w akceptowalnych granicach budżetu. Wszystkie zakupy ogarnęłam przez internet przy lampce Prosecco - bo przygotowaliście super listę i linki do sklepów.
Zdecydowanie polecam ja na pewno skorzystam przy potrzebie metamorfozy:) - bo dziecko przecież rośnie i potrzeby się zmieniają 🙂

P.S.
Życzę mega sukcesów i rozwoju - bo jesteście mega profesjonalni:)
więcej
Kasia Ł.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1400 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Meble i dodatki z tego projektu

Opis projektu

Projekt pokoju dla chłopca, dwuletniego Konstantego.

Ściany pokoju są biało-zielone. Skos ozdabia kolorowa naklejka ze zwierzętami hodowlanymi. Półka na samochody w kształcie ciągnika pasuje do niej idealnie.

Proste białe meble uzupełniliśmy żółtymi uchwytami. Tak samo postąpiliśmy w przypadku okablowania lamp sufitowych. Dzięki temu pokój jest jeszcze bardziej radosny.

W pomieszczeniu jest także drabinka gimnastyczna zabezpieczona materacem w innym odcieniu zieleni.

VerySimplMałpiszonYellowTipiYellowTipiBeMiniyoungDECODrewniakowaMroomyMałpiszonFluffoDrewniakowaVerySimplYellowTipiDrewniakowaBeMiniPinioLittle Form Studio