Projekt biało-niebieskiego pokoju dla chłopca z kosmicznymi i motoryzacyjnymi dodatkami oraz drabinką gimnastyczną z siatką, Szymona (4 lata) (#1198)


Chciałam podzielić się z Wami opinia na temat całego procesu projektowania pokoju z Mroomy. Generalnie fantastyczne pomysły, indywidualne podejście, zgodność wizji i oczekiwań, cudowny kontakt, pomoc na każdym etapie projektowania i przede wszystkim zadowolenie dużych i małych domowników ! Wszystkim którzy się zastanawiają czy to dobry kierunek podpowiadam ze należy zainwestować w projekt i oddać sprawę fachowcom! ????????????????????????‍♂️⛳️????????????????????????????????????????????????????????????????????⏰????????????????????‍♀️????????????????⛄️????
więcej
Iza K.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1100 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Meble i dodatki z tego projektu

Opis projektu

Projekt pokoju dla chłopca, czteroletniego Szymona.

Na pierwszy rzut oka pokój jest kosmiczny. Ale zaraz, zaraz, czy to samochody jeżdżące po ścianach?

Tutaj kosmiczne pojazdy spotykają się z tymi naziemnymi!

Ale to nie wszystko. Choć strefa spania i jej okolice orbitują po Układzie Słonecznym, a regał i komoda wolą stać twardo na ziemi, drabinka gimnastyczna z siatką mogą zabrać Was na morską eskapadę pośród fal!

FluffoKreato KidzInmondoLedonDrewniakowaPinioyoungDECOPinioNukiMałpiszonYellowTipiLittle Form StudioVerySimplMałpiszonDrewniakowayoungDECO