Mawiają do trzech razy sztuka ....
Hanusia miała już wcześniej zaprojektowany swój pokoik dwa razy ale ciagle coś w nim było nie tak ... czegoś w nim brakowało . Dałam się namówić na projekt Mroomy chociaż nie powiem było to dla mnie wyzwanie z malowaniem pokoju ale dałam rade ☺️
Polecam z czystym sumieniem Panią Elę bardzo kompetentna osoba na odpowiednim stanowisku . Słucha i daje z siebie wszystko aby klient był zadowolony w 100% jeszcze raz bardzo dziękuje 🥰❤️🥰
Projekt białego pokoju dla dziewczynki z niebieskim tapicerowanym łóżkiem i fotelem wiszącym
Projekt dla Asi (8 lat)
Meble z tego projektu
Dodatki z tego projektu
Oświetlenie z tego projektu
Opis projektu
Projekt pokoju dla dziewczynki, ośmioletniej Asi.
Ściany pokoju są białe, dlatego dla urozmaicenia obsypaliśmy je złotymi gwiazdkami. Dodatkowo fragment przy drzwiach pomalowaliśmy na niebiesko.
Podobny kolor ma tapicerowane łóżko uzupełnione miękkimi panelami. Nieco jaśniejszy odcień ma natomiast fotel wiszący oraz fronty jednego z regałów.
Do dużej białej szafy wprawiliśmy złote gałki.
Całości dopełniają lampy bezy, kwietniki oraz dywan z motylem.
Opinia
Więcej podobnych projektów
Poszperaj w naszym sklepie
Masz więcej pytań?
Skontaktuj się z nami
