Tylko do 14 czerwca 20% rabatu na projekt pokoju dziecka Skorzystaj

Projekt beżowego pokoju dla rodzeństwa z zielonymi dodatkami i białymi antresolami dla dzieci, Marii (12 lat) i Władka (8 lat)(#1110)


Zamów projekt pokoju 20% taniej
tylko do 14 czerwca

Długo szukałam projektanta typowo do projektu spełniającego oczekiwania zarówno dzieci jak i moje. Udało mi się to z Mroomy. Pokój dziewczynek wyszedł spektakularnie ! Obie nie chcą z nieco wychodzić. Jest w nim wszystko co dzieciom potrzeba pod każdym względem. Kolory, meble i atrakcyjne miejsce do wyciszenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Komunikacja z całym zespołem od wstępnej analizy potrzeb, pomiar i dyskusje z projektantem bardzo bardzo dobra. Realizacja zamówienia wręcz wzorcowa. Informacja o przesyłkach taka jakiej każdy by sobie życzył. Jeśli szukacie kogoś kto zaprojektuje wam pokój dla dziecka go Mroomy jest najlepszy ! Dziękujemy !
więcej
Magdalena S.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1400 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Opis projektu

Projekt pokoju dla rodzeństwa, dwunastoletniej Marii i ośmioletniego Władka.

Do beżowych ścian i białych mebli z drewnianymi elementami dobraliśmy zielone akcenty – panele ścienne, zasłonę oraz rolety.

Strefy spania oraz nauki zostały zaprojektowane na bazie lustrzanego odbicia. Są tu więc dwie identyczne antresole (choć jedną dodatkowo zdobi girlanda cotton balls) oraz biurka. W przypadku puf postawiliśmy na dwa różne kolory.

Całość oświetlają duże lampy sufitowe w ozdobnych czarnych kloszach o ażurowym wzorze.