Projekt białego pokoju dla rodzeństwa z drabinką gimnastyczną ze zjeżdżalnią i plakatem Sonic, Olka (8 lat) i Jasia (2 lata) (#1116)


Z czystym sumieniem polecam współpracę z projektantami z Mroomy. Wszystkie oczekiwania moje i mojego syna zostały w zupełności spełnione. Pełen profesjonalizm na każdym etapie - zaczynając od projektu, a kończąc na zakupach. Sprawnie i bez nerwów. Projekt przez internet to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy nie mają czasu i pomysłu na dobre zorganizowanie przestrzeni w pokoju dziecka. Nie żałuje decyzji i bez wahania podjęłabym ją ponownie. Dla Mroomy niemożliwe nie istnieje, w małym 10 metrowym pokoju zostało umieszczone wszystko na czym zależało mojemu synowi.
więcej
Eliza W.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1100 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Opis projektu

Projekt pokoju dla rodzeństwa, ośmioletniego Olka i dwuletniego Jasia.

Ściany pokoju są białe, a sufit – niebieski.

Meble również są białe, choć z drewnianymi elementami. Dużą szafę urozmaiciliśmy uchwytami w różnych kolorach i kształtach.

Żeby podkreślić zainteresowania chłopców, na ścianach zawiesiliśmy plakat z Soniciem, tablicę kredową przypominającą ludzika Lego oraz lampki w kształcie ulubionych pojazdów.

Jest tutaj także rozbudowana drewniana drabinka gimnastyczna z siatką i zjeżdżalnią.