Projekt jasnoszarego pokoju dla chłopca z motywem Batmana i naklejką mapa świata , Adama (5 lat) (#390)


Z czystym sumieniem polecam współpracę z projektantami z Mroomy. Wszystkie oczekiwania moje i mojego syna zostały w zupełności spełnione. Pełen profesjonalizm na każdym etapie - zaczynając od projektu, a kończąc na zakupach. Sprawnie i bez nerwów. Projekt przez internet to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy nie mają czasu i pomysłu na dobre zorganizowanie przestrzeni w pokoju dziecka. Nie żałuje decyzji i bez wahania podjęłabym ją ponownie. Dla Mroomy niemożliwe nie istnieje, w małym 10 metrowym pokoju zostało umieszczone wszystko na czym zależało mojemu synowi.
więcej
Eliza W.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1400 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Meble i dodatki z tego projektu

Opis projektu

Projekt pokoju dla chłopca, pięcioletniego Adama.

Z racji małego metrażu, w tym pokoju postawiliśmy na funkcjonalność. Dzięki licznym szafkom ściennym i niskiemu regałowi z pudełkami na drobiazgi udało się zaoszczędzić wiele miejsca, pozostawiając powierzchnię podłogi pustą i w pełni dostępną do zabawy.

Na ścianach umieściliśmy kilka tablic kredowych różnych kształtów i rozmiarów.

W pokoju nie zabrakło dodatków wskazujących na ulubionych bohaterów chłopca – Batmana i Kapitana Amerykę, z tarczy którego zaczerpnęliśmy kolory do paneli ściennych umieszczonych przy łóżku.

MinkoMinkoFluffoKreato KidzMroomyYellowTipiLedonKreato KidzLittle Form Studio