Projekt szaro niebieskiego pokoju dla chłopca z fotelem gamingowym i naklejkami z hulajnogą wyczynową, Adriana (10 lat) (#395)


polecam współpracę z firmą mroomy zarówno na etapie projektowania, jak i co ważne na etapie realizacji. architekt z firmy mroomy bardzo sprawnie i profesjonalnie stworzyła dla mnie 2 projekty pokoi dziecięcych. Polecam Panią Elę, gdyz jest to osoba bardzo elastyczna. Jeśli była potrzeba doradzenia i nowych pomysłów, to Pani architekt była pomysłowa, a kiedy potrzebowałam bardziej "ubrania przestrzeni" w moje pomysły, również umiała odpowiednio reagować. powstały pokoje, i na żywo wyglądają praktycznie identycznie jak na proponowanych przez mroomy wizualizacjach. pomiary, które trzeba zrobić samemu nie są skomplikowane, a architekt pomaga w ich pobraniu. Moje obawy co do współpracy online okazały się zupełnie nieuzasadnione. mroomy ma opracowane do perfekcji poszczególne etapy projektowania. firma bardzo fajnie realizuje współpracę z klientem, szanuje go i o niego dba. kiedy pojawiły się problemy z firmą stolarską na etapie realizacji projektu , mroomy również było bardzo pomocne. mozna poczuć, że w pełni biorą odpowiedzialność za to, żeby klient był zadowolony i nie odcinają się po oddaniu projektu, tylko rzeczywiście realizują każdą reklamację odnośnie produktów wykorzystanych w projekcie. klient nie musi uczestniczyć w procesie reklamacji, firma faktycznie bierze to na siebie, co jest dużym ułatwieniem. bardzo polecam, dopracowane projekty, miły kontakt i pełen profesjonalizm.
więcej
Maria M.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Zobacz cennik

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1100 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Zobacz cennik

Meble i dodatki z tego projektu

Opis projektu

Projekt pokoju dla chłopca, dziesięcioletniego Adriana.

W pokoju znajduje się długie biurko z trzema komodami, a także wygodny fotel gamingowy. Praktyczne organizery ścienne pomogą utrzymać porządek w miejscu pracy.

Nad nimi nakleiliśmy naklejki wskazujące na największą pasję właściciela pokoju – jazdę na hulajnodze wyczynowej. Za drabinką gimnastyczną umieściliśmy oryginalną tapetę w graffiti.

Całość oświetla oryginalna lampa w stylu loftowym na rozłożystym zawieszeniu.

FluffoNukiMałpiszonYellowTipi