Projekt białego pokoju dla chłopca z łóżkiem piętrowym i siatką zabezpieczającą, Antka (6 lat) (#658)


Absolutnie mówię tak firmo Mroomy. Fantastyczna organizacja, ogromana wiedza, sprawnność działania, wyczucie potrzeb, doradztwo, zawsze na czas i przede wszystkim oszczędność mojego czasu. Wypracowaliście super skuteczne know how dla projektowania i jak się okazuje wcale nie trzeba odbyć tysiąca spotkań, mieć tone dylematów i dysponować milionem monet aby zadowolić Klienta.
Mimo, że się nigdy nie widzieliśmy to dostajecie ode mnie złoty medal w moich małych igrzyskach wykańczania domu 🙂 Najsprawniej przeprowadzony projekt z najbardziej dopasowanymi elementami do potrzeb w akceptowalnych granicach budżetu. Wszystkie zakupy ogarnęłam przez internet przy lampce Prosecco - bo przygotowaliście super listę i linki do sklepów.
Zdecydowanie polecam ja na pewno skorzystam przy potrzebie metamorfozy:) - bo dziecko przecież rośnie i potrzeby się zmieniają 🙂

P.S.
Życzę mega sukcesów i rozwoju - bo jesteście mega profesjonalni:)
więcej
Kasia Ł.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1400 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Meble i dodatki z tego projektu

Opis projektu

Projekt pokoju dla chłopca, sześcioletniego Antka.

Na górnej części antresoli znajduje się miejsce do zabawy i odpoczynku, natomiast łóżko umieściliśmy na dole i uzupełniliśmy kolorowymi panelami w kształcie klocków. Oczywiście w przyszłości jest możliwa zamiana przeznaczenia pięter.

W pokoju znaleźć można liczne motywy gamingowe – ledon w kształcie pada, tapetę nawiązującą do gry Tetris, a także naklejkę z postaciami z gry Mario.

Na podłodze umieściliśmy limonkowozieloną pufę oraz galaktyczny dywan.

Całość oświetla futurystyczna rozkładana lampa.

MinkoMinkoPartner MroomyPartner MroomyLedonKreato KidzMiukiMałpiszonLorena CanalsBamiYellowTipi