Projekt biało niebieskiego pokoju dla rodzeństwa z wygodnymi pufami i tapetą w postaci z Minecrafta, Szymona (6 lat) i Wojciecha (4 lata) (#365)


Projekt pokoju Kacperka przeszedł długą, wyboistą drogę, aż trafił na firmę Mroomy. Jest wiele projektantów wnętrz, jednak nie każdy potrafi zajrzeć w duszę dziecka, mroomy potrafi i to jak!!! Świat dziecka w jego pokoju, pełen fantazji, dobrego smaku i praktycznych rozwiązań. Współpraca bezproblemowa, cierpliwość, sprostanie wymaganiom klienta, nawet tego trudniejszego ;-), to dla nich żaden problem. Masz konkretną wizję pokoju -odworują ją w projekcie, nie masz pomysłu, podrzucą świetne rozwiązanie. Mogę tylko wypowiedzieć się w samych superlatywach, bo minusów po prostu nie ma. Wszystko pięknie przygotowane, lista zakupów, rysunki wykonawcze, linki do produktów. Wszystko bez wychodzenia z domu. Czego chcieć więcej. A i tak najlepszą oceną jest uśmiech mojego dziecka. I to jest najważniejsze!!! Dziękuję całej ekipie a przede wszystkim Pani Ani :-).
więcej
Izabela B.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1100 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Opis projektu

Projekt pokoju zabaw dla rodzeństwa, sześcioletniego Szymona i czteroletniego Wojciecha.
Bawialnia nie jest tylko strefą nieograniczonej zabawy, ale też miejscem, gdzie chłopcy będą mogli w przyszłości odrabiać lekcje, odpoczywać na wygodnych pufach, czytać czy oglądać telewizję.

Pokój jest biało-niebieski, z białymi meblami, a dobrane dekoracje, podobnie jak w sypialni, to motywy superbohaterów, Minecrafta i Lego.

Znajduje się tutaj również wiele mebli i dodatków pomocnych przy organizacji pracy i utrzymaniu porządku – organizery i półki ścienne, regał oraz pojemna szafa modułowa z szufladami i szafkami.