Projekt kolorowego pokoju dla rodzeństwa z antresolą i podwieszaną drabinką gimnastyczną, Wojtka (10 lat) i Piotrka (7 lat) (#404)


Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z mroomy, szczególnie dzielnie znosiła nas Pani architekt Ela Góraj. Nie bede ukrywać, ze byłam troche nieprzekonana i pełna obaw do takiej formy współpracy (czyli kontakt wyłącznie poprzez maile, telefon) jednak moje obawy okazały zupełnie nie słuszne. Pani Ela idealnie odpowiedziała na nasze potrzeby i uwzględniła nie tylko potrzeby dziecka w projekcie ale rownież nasza potrzebę estetyki i spójności z architektura całego domu.
Dostaliśmy bardzo dokładny i szczegółowy projekt pokoju, listę zakupow. Dla mnie super 🙂 na pewno przy kolejnym dziecku skorzystamy ponownie z pomocy mroomy:)
więcej
Olga M.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Zobacz cennik

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1100 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Zobacz cennik

Meble i dodatki z tego projektu

Opis projektu

Projekt pokoju dla rodzeństwa, dziesięcioletniego Wojtka i siedmioletniego Piotrka.
Pokój dla dwóch miłośników gier wideo i sportu.

Przy dwóch biurkach na chłopców czekają wygodne fotele biurowe oraz liczne półki i organizery ułatwiające pracę. W pokoju znajduje się ścianka wspinaczkowa oraz drabinka sufitowa, na których można się wyszaleć, a także kilka wygodnych puf do odpoczynku.

Ściany i meble uzupełniają naklejki wskazujące na gamingową pasję braci.

LedonLedonDappiKreatywny WarsztatMiukiNukiNukiLorena CanalsMałpiszonBami