Zobacz nasz nowy pakiet projektowy Smart. Zarezerwuj termin

Projekt jasnego pokoju dla rodzeństwa z ścianką wspinaczkową i huśtawką, Mikołaja (8 lat) i Filipa (5 lat) (#813)


Po obejrzeniu realizacji i codziennym karmieniem się kolejnymi postami od razu wiedzieliśmy, że chcemy oddać projektowanie pokoju dzieciaków do Mroomy. Pojawiła się obawa, że jak to można tak bez obejrzenia na żywo zaprojektować? Nic bardziej mylnego, wystarczy miarka, kartka papieru i kilka godzin wolnego czasu aby przesłać szkic do Mroomy aby zamienili to w profesjonalny plan pokoju. Współpraca i opieka nad projektem wręcz wzorowa, fajne użycie dostępnych rozwiązań (DropBox) do komunikowania się i dzielenia wizualizacjami. Pani projektantka z dużym rozeznaniem rynku wyposażenia i dużym wahlarzem propozycji do wyboru 🙂 p.s. polecam zainwestować w dalmierz laserowy co znacznie skróci czas oraz zapewni dokładoność pomiarów, szczegółnie jeśli robi się je w pojedynkę.
więcej
Karol J.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1400 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Meble i dodatki z tego projektu

Opis projektu

Projekt pokoju dla rodzeństwa, ośmioletniego Mikołaja i pięcioletniego Filipa.

Pomieszczenie jest jasne i dobrze oświetlone przez duże okno. Dzięki temu strefa nauki z licznymi organizerami zyskuje naturalne oświetlenie.

Za drewnianym łóżkiem piętrowym rozpościera się panorama drzew. Tuż obok umieściliśmy drabinkę gimnastyczną oraz ściankę wspinaczkową.

W pokoju znajduje się również huśtawka wisząca, a także niski stolik do zabawy z dwoma pufami, które ułożyliśmy na dywanie z jezdnią.

Partner MroomyPartner MroomyNukiyoungDECOMałpiszonMałpiszonMałpiszonYellowTipiQactusLittle Form Studio