Projekt pastelowego pokoju dla rodzeństwa z różowym baldachimem i naklejką z wróżką, Klary i Agaty (bawialnia) (#398)


Bardzo polecam 😉 Na każdym etapie projektowania mieliśmy odpowiednią pomoc i kontakt. Na początek odpowiedzieliśmy na kilka prostych pytań po to, aby Mroomy mogli nas lepiej poznać i nasze potrzeby. Już wstępny projekt zaskoczył nas bardzo pozytywnie, a później było już tylko lepiej. Nawet po etapie projektowym w każdej chwili mogłam liczyć na wsparcie Pani Żanety z działu sprzedażowego, na ponowne przeliczenie cel, uruchomienie oferty i tym podobne. W moim odczuciu jest to firma prowadzona z sercem, osoby, które tworzą zespół Mroomy są bardzo zaangażowane i wykonują tą pracę w pełni profesjonalnie. Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości do formy kontaktu online, nie ma się czego bać 😉 Wszelkie udostępnione nam przez Mroomy materiały były jasne, czytelne, wiedzielismy co mamy robić 😉
więcej
Justyna S.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1400 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Meble i dodatki z tego projektu

Opis projektu

Projekt pokoju zabaw dla rodzeństwa, czteroletniej Klary i sześcioletniej Agaty.

Bawialnia utrzymana jest w jasnych odcieniach różu, szarości i bieli. Na jednej ze ścian znajduje się piękna tapeta w kwiaty.

Do dyspozycji dziewczynek znajdują się tu: basen z kulkami, kuchenka dla dzieci, drabinka gimnastyczna ze zjeżdżalnią oraz przytulny kącik osłonięty baldachimem.

Całość oświetlają fantazyjne lampy-bezy.

MalumiSleep&FunMałpiszonSleep&FunLorena Canals