Zobacz nasz nowy pakiet projektowy Smart. Zarezerwuj termin

Projekt wysokiego pokoju dla dziewczynki z antresolą z siatką zabezpieczającą i zjeżdżalnią, Emilii (1 rok) (#530)


Mroomy zasługuje na pełne uznanie za swoją kreatywność i empatię wobec potrzeb najmłodszych użytkowników. Ich podejście do projektowania nie tylko uwzględnia funkcjonalność i estetykę, ale również stawia na bezpieczeństwo i rozwój dziecka. Praca z nimi to prawdziwa przyjemność, ponieważ potrafią wcielić w życie wizję rodziców i dostosować ją do potrzeb oraz zainteresowań malucha. Ich projektowanie uwzględniające różnorodne elementy, takie jak kolorystyka, oświetlenie, ergonomiczne rozwiązania czy miejsce do zabawy, sprawia, że pokój staje się nie tylko miejscem snu, ale także oazą kreatywności i radości dla dziecka. Polecam tę firmę wszystkim rodzicom poszukującym profesjonalnego podejścia i magicznych metamorfoz w przestrzeni swojego dziecka.
więcej
Kornelia M.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1400 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Meble i dodatki z tego projektu

Opis projektu

Projekt pokoju dla dziewczynki, rocznej Emilii.
Pokój jest wyposażony w wielopoziomową antresolę zabezpieczoną siatką. Pod nią znajduje się szafa oraz łóżko uzupełnione różowymi panelami ściennymi w kształcie sztachet.

Jedną ze ścian w dolnej części zdominowały króliki – w postaci naklejki oraz tablicy kredowej. W pokoju znajduje się również basen z kulkami oraz oryginalne lustro w kształcie baletnicy.

Całość oświetlają ozdobne lampy-bezy.

LedonKreato KidzDappiSomebunnyNukiSomebunnyMałpiszonYellowTipiDappiLoftLightLittle Form Studio