Zobacz nasz nowy pakiet projektowy Smart. Zarezerwuj termin

Projekt turkusowego pokoju dla dziewczynki z motywem tańca i namiotem tipi, Poli (5 lat) (#589)


Postanowiłam poczekać z wyrażeniem opinii do czasu zrealizowania projektu, ponieważ byłam ciekawa jak wirtualny projekt przełoży się na rzeczywisty efekt... czekamy już tylko na ostatnie 2 mebelki bez których funkcjonujemy, wiec dzielimy się wrażeniami... projekty Mroomy podglądałam od dawna...próbowałam się zainspirować i zaprojektować pokój sama... choć wizja była, ciężko było mi ją „skleić” w logiczną całość. Mieszkanie ze skosami zawsze było moim marzeniem, ale nie zdawałam sobie sprawy jak trudne to wnętrza ???? uporządkować pokój dziecka, spełnić jego dość konkretne oczekiwania, uzyskać efekt wow pracą własnych rąk bez zatrudniania ekipy specjalistów od wykończeń i do tego zmieścić się w budżecie ???? ?? Z Mroomy wszystko jest możliwe! Można nawet się trochę „zbuntować” i nie dostać po głowie ???? użytkujemy pokój od niedawna i już wiemy, że nic byśmy nie zmienili, a współpraca z Mroomy była strzałem w 10! Polecamy z całego serca i już myślimy o kolejnym projekcie z Mroomy ????
więcej
Ewa G.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Zobacz cennik

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1400 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Zobacz cennik

Meble i dodatki z tego projektu

Opis projektu

Projekt pokoju dla dziewczynki, pięcioletniej Poli.

Większość ścian jest biała, ale ożywiliśmy pomieszczenie, dodając na ścianach również trochę niebieskiego oraz żółtego. Oprócz tego ściany zdobią naklejki w kształcie tancerek, a skos został uzupełniony kolorowymi wieszakami.

Kolor niebieski pojawia się również na miękkich panelach za łóżkiem, a żółta jest lampka nocna w kształcie żyrafy. Ciekawym elementem jest stojący w rogu namiot tipi.

youngDECOLorena CanalsYellowTipiLittle Form Studio