Zobacz nasz nowy pakiet projektowy Smart. Zarezerwuj termin

Projekt kolorowego pokoju dla rodzeństwa z antresolą zabezpieczoną siatką i panelami w kształcie domku, Alicji (3 lata) i Filipa (1 rok) (#499)


Polecam współpracę z Mroomy. Szczególnie polecam Panią Darię, która bardzo sprawnie odpowiada na pytania, rozwiewa wątpliwości, a przy tym jest bardzo miła i profesjonalna. Projekty są przepiękne, spełniają moje wszystkie oczekiwania.
więcej
Katarzyna M.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1400 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Meble i dodatki z tego projektu

Opis projektu

Projekt pokoju dla rodzeństwa, trzyletniej Alicji i rocznego Filipa.

Ten pokój to marzenie każdego małego urwisa!

Najważniejszym punktem jest tutaj rozbudowana antresola, która łączy w sobie miejsce do zabawy i odpoczynku. Na górnej części znajduje się zabezpieczona siatką strefa zabawy – jest tu tablica kredowa, półki na samochody oraz wygodna pufa i miękki dywanik.

Pod spodem stworzyliśmy miejsce na odpoczynek po dniu pełnym zabawy na ściance wspinaczkowej oraz drabince gimnastycznej. Jest to sypialnia-kryjówka>/b> wyłożona miękkimi panelami ściennymi i oświetlona lampkami w kształcie ulubionych zwierzaków rodzeństwa.

Ściany pokoju są białe, jednak urozmaiciliśmy je zielonymi i niebieskimi>/b> dodatkami. Na jednej z nich zamontowaliśmy liczne organizery, idealnie nadające się na galerię prac plastycznych.

Kreato KidzMiukiyoungDECOMałpiszonYellowTipiNukiDappiLoftLightYellowTipiMałpiszonLittle LightsLittle LightsYellowTipi