Promocja wiosenna 20% zniżki na projekt pokoju - zdążysz urządzić w wakacje Skorzystaj

Projekt białego pokoju dla rodzeństwa z tapetą leśną i łóżkiem piętrowym, Łucji (3 lata) i Kacpra (1 rok) (#540)


Promocja Wiosenna
Projekt pokoju ze zniżką 20%

Postanowiłam poczekać z wyrażeniem opinii do czasu zrealizowania projektu, ponieważ byłam ciekawa jak wirtualny projekt przełoży się na rzeczywisty efekt... czekamy już tylko na ostatnie 2 mebelki bez których funkcjonujemy, wiec dzielimy się wrażeniami... projekty Mroomy podglądałam od dawna...próbowałam się zainspirować i zaprojektować pokój sama... choć wizja była, ciężko było mi ją „skleić” w logiczną całość. Mieszkanie ze skosami zawsze było moim marzeniem, ale nie zdawałam sobie sprawy jak trudne to wnętrza ???? uporządkować pokój dziecka, spełnić jego dość konkretne oczekiwania, uzyskać efekt wow pracą własnych rąk bez zatrudniania ekipy specjalistów od wykończeń i do tego zmieścić się w budżecie ???? ?? Z Mroomy wszystko jest możliwe! Można nawet się trochę „zbuntować” i nie dostać po głowie ???? użytkujemy pokój od niedawna i już wiemy, że nic byśmy nie zmienili, a współpraca z Mroomy była strzałem w 10! Polecamy z całego serca i już myślimy o kolejnym projekcie z Mroomy ????
więcej
Ewa G.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1100 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Meble i dodatki z tego projektu

Opis projektu

Projekt pokoju dla rodzeństwa, trzyletniej Łucji i rocznego Kacpra.

Pokój pełen jest leśnych motywów – oparcia dziecięcych krzesełek mają kształt renifera, lampka nocna to sarenka, szafę zdobią naklejki w kształcie choinek i zwierząt, a jedna ze ścian nawet w całości pokryta jest tapetą z leśnymi mieszkańcami.

Choć pokój jest mały, znajdują się w nim wszystkie potrzebne meble – łóżko piętrowe, duża szafa, regał z pojemnikami na zabawki, a nawet drabinka gimnastyczna ze zjeżdżalnią.

Kreato KidzMroomyMalumiyoungDECOyoungDECOMałpiszonMałpiszonLorena CanalsYellowTipiLorena CanalsLittle Form StudioLittle Lights