Projekt biało zielonego pokoju dla rodzeństwa z kosmicznym dywanem i motywem dinozaurów, Marysi (7 lat) i Krzysia (4 lata) (#857)


Z czystym sumieniem polecam współpracę z projektantami z Mroomy. Wszystkie oczekiwania moje i mojego syna zostały w zupełności spełnione. Pełen profesjonalizm na każdym etapie - zaczynając od projektu, a kończąc na zakupach. Sprawnie i bez nerwów. Projekt przez internet to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy nie mają czasu i pomysłu na dobre zorganizowanie przestrzeni w pokoju dziecka. Nie żałuje decyzji i bez wahania podjęłabym ją ponownie. Dla Mroomy niemożliwe nie istnieje, w małym 10 metrowym pokoju zostało umieszczone wszystko na czym zależało mojemu synowi.
więcej
Eliza W.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1100 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Meble i dodatki z tego projektu

Opis projektu

Projekt pokoju dla rodzeństwa, siedmioletniej Marysi i czteroletniego Krzysia.

Park Jurajski we własnych czterech ścianach? To możliwe!

Dinozaury wyraźnie zaznaczyły swoją obecność poprzez pozostawienie śladów na ścianach oraz suficie. Triceratops ukrywa się pod postacią lampki nocnej, a diplodok pilnuje drzwi.

Poza tym w pokoju znajdują się dwa duże biurka, białe szafy i regały oraz drewniane łóżko piętrowe.

Na podłodze, dla odmiany, leży kosmiczny dywan.

Kreato KidzKreato KidzDappiPinioyoungDECOVerySimplPinioLedonYellowTipiVerySimplKreato KidzLittle Form StudioLittle Form StudioLittle Lights