Projekt pokoju dla chłopca, Jasia (4 lata) (#139)

Mawiają do trzech razy sztuka ....
Hanusia miała już wcześniej zaprojektowany swój pokoik dwa razy ale ciagle coś w nim było nie tak ... czegoś w nim brakowało . Dałam...
więcej

Ola K.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Zobacz cennik

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 900 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Zobacz cennik

Opis projektu

Projekt pokoju dla chłopca, czteroletniego Jasia.

Pokój dla czteroletniego chłopca z dużym narożnym oknem tarasowym Wnętrze zaprojektowane zostało tak, by mogło służyć Jasiowi w pierwszych latach szkoły podstawowej. Wystarczy zmienić wtedy niektóre elementy dekoracyjne, jak tapeta w czarno-białe graficzne psy, na inny motyw, związany z aktualnymi zainteresowaniami głównego lokatora.

W pokoju znalazły się białe modułowe meble do przechowywania, łóżko przy ścianie pokrytej tapetą, białe biurko, kontener i krzesło w dobrze oświetlonym miejscu. Na środku pokoju zaprojektowaliśmy niskie regały – stoliki do zabawy klockami lego. Można przechowywać w nich posortowane klocki a na blatach eksponować budowle.

Pokój utrzymany jest w jasnych, neutralnych kolorach z mocnymi żółtymi i czerwonymi akcentami. Błękitny sufit i górny pas ścian podkreśla biel mebli. Ściany nie pokryte tapetą są jasnoszare. Kolorowe pufy – klocki i żółte panele ścienne ożywiają pokój i nadają mu dziecięcego charakteru.

Pokój oświetlony jest lampami sufitowymi w czarne trójkąty, lampą biurkową i żółto-białym kinkietem do czytania.