Projekt kolorowego pokoju dla chłopca z tapetą w psy i żółtymi dodatkami

Projekt dla Jasia (4 lata)

Opis projektu

Projekt pokoju dla chłopca, czteroletniego Jasia.

Pokój dla czteroletniego chłopca z dużym narożnym oknem tarasowym Wnętrze zaprojektowane zostało tak, by mogło służyć Jasiowi w pierwszych latach szkoły podstawowej. Wystarczy zmienić wtedy niektóre elementy dekoracyjne, jak tapeta w czarno-białe graficzne psy, na inny motyw, związany z aktualnymi zainteresowaniami głównego lokatora.

W pokoju znalazły się białe modułowe meble do przechowywania, łóżko przy ścianie pokrytej tapetą, białe biurko, kontener i krzesło w dobrze oświetlonym miejscu. Na środku pokoju zaprojektowaliśmy niskie regały – stoliki do zabawy klockami lego. Można przechowywać w nich posortowane klocki a na blatach eksponować budowle.

Pokój utrzymany jest w jasnych, neutralnych kolorach z mocnymi żółtymi i czerwonymi akcentami. Błękitny sufit i górny pas ścian podkreśla biel mebli. Ściany nie pokryte tapetą są jasnoszare. Kolorowe pufy – klocki i żółte panele ścienne ożywiają pokój i nadają mu dziecięcego charakteru.

Pokój oświetlony jest lampami sufitowymi w czarne trójkąty, lampą biurkową i żółto-białym kinkietem do czytania.

Opinia

Gorąco polecam współpracę Mroomy. Naszymi projektami kierowała Pani Daria - stworzyła magiczny świat dla dwóch małych dziewczynek �� Każdy etap współpracy na najwyższym poziomie!

Marzena Adamczuk
Marzena

Więcej podobnych projektów

Masz więcej pytań?
Skontaktuj się z nami

    Dane podane w formularzu zostaną wykorzystane wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego z Tobą. Treść korespondencji może podlegać archiwizacji. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.

    Marcin Perłak
    Marcin Perłak

    co-founder Mroomy

    Marcin Perłak
    Marcin Perłak

    co-founder Mroomy

    Wyślij wiadomość