Projekt pokoju dla dziewczynki, 7-letniej Urszuli (#129)

Projekt pokoju Kacperka przeszedł długą, wyboistą drogę, aż trafił na firmę Mroomy. Jest wiele projektantów wnętrz, jednak nie każdy potrafi zajrzeć w duszę dziecka, mroomy potrafi i to jak!!! Świat... więcej

Izabela B.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Zobacz cennik

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 900 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Zobacz cennik

Opis projektu

Królestwo kropek i… królików! Pokój siedmioletniej Urszuli ma nietypową kolorystykę. Połączyliśmy w nim ciepły błękit i szarość ścian, złoto dodatków oraz biel, szarość i kroplę granatu w meblach.

Biała szafa i kontener biurka zostały urozmaicone złotymi kuleczkami-uchwytami. Takie same kuleczki, w wersji montowanej do tynku, znalazły się na błękitnych ścianach nad biurkiem i przy oknie. Świetnie pasują do złotych kropek na tapecie na skosie.
Szara farba na zabudowie komina nawiązuje do szarego miękkiego łóżka, rolety rzymskiej, dywanu i fotela sako z motywem króliczych uszu. Króliki wskoczyły też na złote plakaty, królicza jest lampka nocna i królik… króluje na wielkiej naklejce ściennej przy regale z książkami.

Jednolitą kolorystykę przełamaliśmy granatową szafką nocną.
W pokoju umieściliśmy też wymarzoną przez Ulę atrakcję – białą huśtawkę z motywem chmurek.

Wnętrze oświetlone jest papierowymi i tekstylnymi lampami sufitowymi dającymi rozproszone ciepłe światło. Abażury wykonane są z białej tkaniny w (oczywiście!) złote kropki.
Oświetlenie dodatkowe to lampka nocna z możliwością sterowania natężeniem światła i biała lampa biurkowa.