Projekt pokoju dla dziewczynki, Tosi (11 lat) (#135)

Pełen profesjonalizm. Obsługa na najwyższym poziomie. Realizacja od rysunku technicznego po wizualizację i listę zakupów!!! No po prostu jesteście idealni na dzisiejsze czasy. Wyszło cudownie, pięknie i tak jak chciałam,... więcej

Paulina S.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Zobacz cennik

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 900 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Zobacz cennik

Opis projektu

Pokój jedenastoletniej Tosi, z wymarzonym siedziskiem pod oknem. Od razu zaznaczamy, że okno jest na nietypowej wysokości, około 50cm. Dostajemy dużo pytań o siedzisko w tym projekcie 🙂 Zazwyczaj okna są zamontowanie wyżej, około 90cm i wtedy siedzisko nie wygląda już tak fajnie.

W pokoju dziewczynki postawiliśmy na spokojną i konsekwentną kolorystykę. Połączyliśmy szarość, biel i ukochany kolor Tosi – jasny ciepły róż. Na różowo pomalowaliśmy jedną ze ścian. Różowy jest też element tapicerowany siedziska i graficzne delikatne kwiaty na tapecie. Znaleźliśmy też pasujące do projektu krzesło z różową tapicerką.

Meble Antoniny są białe. Szafa i biurko mają delikatne drewniane nóżki. Ważnym meblem jest szary fotel uszak. Właścicielka pokoju uwielbia czytać, więc miejsce z fotelem oświetliliśmy kinkietem z rozpraszającym światło abażurem.

Podobny kinkiet znalazł się w okolicy keyboardu.
Ścianę przy łóżku ociepliliśmy okrągłymi miękkimi panelami ściennymi. Lampka do czytania stoi na jednej ze skrzyń siedziska pod oknem.

Biurko stoi w kącie po prawej stronie okna. Jest niewielkie (100cm), dokładnie takie jak lubi Tosia. Nad biurkiem znalazło się miejsce na czarny organizer ścienny. Modułowe półki na książki umieściliśmy w luźnej kompozycji na różowej ścianie.
Jeszcze tylko szaro-biały dywan i pokój Tosi jest gotowy!