Projekt pokoju dla rodzeństwa, Leona (8 lat) i Adama (6 lat) (#133)

Polecam z calego serca. Zespol Mroomy to przemili, profesjonalni ludzie sluzacy pomoca i rada, podchodza indywidualnie do kazdego dziecka i projektu.
Pani Ola Czarodziejka zaangazowana, pelna pasji, cierpliwa, pelen profesjonalizm...
więcej

Magdalena K.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Zobacz cennik

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 900 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Zobacz cennik

Opis projektu

Najbardziej kosmiczny z kosmicznych pokój dla dwóch chłopców (braci z niewielką różnicą wieku). Chłopaki są na początku szkoły, więc zaprojektowaliśmy im pełnogabarytowe biurka. Zaparkowaliśmy je pod antresolami z miejscami do spania.

Przechowywanie książek, ubrań i zabawek zorganizowaliśmy w białych meblach z czerwonymi i czarnymi akcentami. Pokój ma nietypowy kształt. Część jest wysoka, z podwójnymi skosami. Tam umieściliśmy niebo 🙂 Obydwa skosy pokryliśmy kosmiczną tapetą. Obok nakleiliśmy kosmonautę. Druga okrągła naklejka z kolejnym astronautą znalazła się na szafie.

Czerwone jętki, panele ścienne i wybrane fronty szaf ożywiły pokój. Białe ściany dobrze podkreślają czarno-granatowe tło nieba i niebieski sufit w płaskiej części.

Wnętrze oświetliliśmy lampami sufitowymi z abażurami, które dają miękkie, rozproszone światło. Biurka zostały oświetlone czarnymi lampami do pracy. Przy łóżkach znalazły się czarne kinkiety do czytania, a na płaskiej części sufitu zestaw reflektorów.