Projekt jasnoniebieskiego pokoju dla rodzeństwa z łóżkiem tipi i panelami ściennymi w kształcie klocków, Zuzanny (12 lat) i Bartosza (6 lat) (#296)


I my również od kilku tygodni cieszymy się pokojem dzieci zaprojektowanym zdalnie przez zespół Mroomy. Jest to teraz najpiękniejszy i najfajniejszy pokój w naszym mieszkaniu 🙂
Jasny, przytulny, funkcjonalny. Najbardziej w przygodzie z Mroomy podobało mi się otwieranie nas na nowe jakości. Drabinka do ćwiczeń, urocze panele ścienne, tablica w formie rakiety, drewniane lampka nocna, która może być jednocześnie półką na resoraki.
Lista zakupów, rysunki techniczne, wizualizacje miały tak przejrzystą i pomocną formę, że zdecydowaliśmy się samodzielnie wykonać cały projekt. Dzieci z entuzjazmem rozpakowywały każdą paczkę, którą dostarczał kurier, asystowały przy skręcaniu mebli, klejeniu tapet, paneli ściennych. Pilnowały czy robimy wszystko zgodnie z projektem 🙂 Była to nasza wspólna rodzinna praca. Przyniosła mnóstwo satysfakcji i uśmiechów.
Bardzo pomocny był też arbitraż Pani Karoliny, która zorganizowała zakupy i dostawy.
Serdecznie polecam wszystkim. Z pokoju w wykonaniu Mroomy nie chce się wychodzić albo wciąż chce się do niego powracać 🙂
więcej
Monika P.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1400 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Opis projektu

Projekt pokoju dla rodzeństwa, dwunastoletniej Zuzanny i sześcioletniego Bartosza.
Pokój jest jasny i przestronny, a dominujące w nim kolory to biały, szary, niebieski oraz miętowy.

W strefie nauki, osobnej dla każdego z dzieci, znalazły się: biurka z kontenerkami, szafki ścienne oraz praktyczne organizery. Również biurka zostały wyposażone w akcesoria sprzyjające dobrej organizacji miejsca pracy.

Ściany pokoju zdobią ozdobne plakaty w ramkach, a drewniane łóżko-tipi zostało dodatkowo uzupełnione miękkimi panelami ściennymi w kształcie klocków.

Całość oświetlają lampy sufitowe zawieszone na rozłożystym miętowym okablowaniu.