Projekt jasnoniebieskiego pokoju dla rodzeństwa z tapetą safari i ledonem dream big, Bartka (7 lat) i Jakuba (3 lata) (#298)


Z czystym sumieniem polecam współpracę z projektantami z Mroomy. Wszystkie oczekiwania moje i mojego syna zostały w zupełności spełnione. Pełen profesjonalizm na każdym etapie - zaczynając od projektu, a kończąc na zakupach. Sprawnie i bez nerwów. Projekt przez internet to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy nie mają czasu i pomysłu na dobre zorganizowanie przestrzeni w pokoju dziecka. Nie żałuje decyzji i bez wahania podjęłabym ją ponownie. Dla Mroomy niemożliwe nie istnieje, w małym 10 metrowym pokoju zostało umieszczone wszystko na czym zależało mojemu synowi.
więcej
Eliza W.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1400 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Opis projektu

Projekt pokoju dla rodzeństwa, siedmioletniego Bartka i trzyletniego Jakuba.
W pokoju znajduje się łóżko piętrowe z szufladą, wiele praktycznych regałów i półek, a także kilka tablic magnetyczno-kredowych w różnych kształtach. Wystrój przepięknie uzupełnia barwna tapeta ze zwierzętami na jednej ze ścian, a dobre oświetlenie zapewnia rozłożysta lampa sufitowa z szarymi abażurami w chmurki.