Projekt różowo niebieskiego pokoju dla rodzeństwa z naklejką kosmonauty i miarką wzrostu w kształcie rakiety, Jakuba (3 lata) i malutkiej Ruby (#369)


Projektowanie z Mroomy to był strzał w 10. Świetny kontakt, pełen profesjonalizm, Pani Ola była zawsze do dyspozycji. Zaufaliśmy Mroomy i postawiliśmy na pełną rewolucję, dzięki temu pokój nie jest nudny. Dziękujemy całemu zespołowi za zaangażowanie, efekt jest jak na wizualizacjach. Syn jest zachwycony i uwielbia spędzać czas w swoim nowym pokoju ????
więcej
Ola S.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Zobacz cennik

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1100 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Zobacz cennik

Opis projektu

Projekt pokoju dla rodzeństwa, trzyletniego Jakuba i malutkiej Ruby.
Pokój podzielony jest na dwie strefy – osobną dla każdego z rodzeństwa.

Część siostry jest oczywiście różowa, a uzupełniają ją szare pompony, ozdobne plakaty w ramkach i lampka nocna w kształcie chmurki. Do dyspozycji dziewczynki jest mały stolik dziecięcy z krzesełkiem.

Nad częścią chłopięcą czuwa naklejkowy astronauta. Stoi tutaj łóżko ze stelażem w kształcie domku, a także biurko uzupełnione organizerami ściennymi i naklejką w kształcie mapy świata.

Pokój oświetla lampa sufitowa z abażurami w pastelowych kolorach odpowiadających kolorystyce każdej części pokoju – różowym i niebieskim.

Ciekawy element stanowi duża szafa modułowa, do której wprawione zostały niebieskie gałki w kształcie garbusów i różowe – w kształcie koron. Od razu wiadomo, do kogo należy każda strona szafy 😉