Projekty pokojów dla chłopców 12 lat

W wieku 12 lat chłopcy zaczynają odrywać się od dzieciństwa i stawiać na swojej niezależności. W Mroomy projektujemy pokoje, które odpowiadają na potrzeby dorastających chłopców. W naszych projektach znajdziesz funkcjonalne meble, takie jak biurka z wygodnymi krzesłami, a także wygodne łóżka i szafy na ubrania i akcesoria.

W pokoju dla 12-letniego chłopca ważne jest, aby znalazło się miejsce na hobby i rozrywkę, np. dla komputera lub miejsce do gry na konsoli. W naszych projektach stawiamy na wygodne fotele do gier oraz ciekawe dodatki, takie jak plakaty czy dywany, które nadają pokojowi indywidualny styl.

Zapraszamy do Mroomy, gdzie z przyjemnością zaprojektujemy pokój dla Twojego 12-letniego syna, który spełni jego oczekiwania i pozwoli na wykorzystanie jego potencjału i zainteresowań.

Co mówią o nas Klienci?

Gorąco polecam współpracę z Mroomy! Projekt spełnia nasze oczekiwania w 101%, świetny kontakt z projektantem, wszystko terminowo ze szczególną dbałością o detale. Niesamowitym udogodnieniem jest możliwość zamówienia całego inwentarza projektu przez platformę zakupową Mroomy ♥️
Marlena Zajdlic-Barys Avatar
Marlena Z.
10/26/2023
Gdyby nie inspiracja z Państwa projektów pokój córki jeszcze długo by nie powstał albo były by w nim „przypadkowe” meble, które w połączeniu po prostu by ze sobą nie pasowały. Współpraca z Panią Karoliną nieoceniona. Pomoc, doradztwo, a przede wszystkim kontakt z klientem na najwyższym poziomie. Słowa uznania należą się także producentom z którymi Państwo współpracujecie, produkty najwyższej jakości.
Polecam w 100% 😊
Magdalena Mordarska Avatar
Magdalena M.
10/10/2023
Dziękujemy serdecznie za przepiękny projekt pokoju. Syn Aleksander zachwycony ziściło się jego marzenie💓💓💓współpraca z Panią Olą, Elą i Żaneta z firmy Mroomy to czysta przyjemnosc🥰🥰🥰 Zabieramy się do działania i realizacji projektu😉Polecam !!!
Katarzyna Hass-Kwiatkowska Avatar
Katarzyna H.
9/16/2023

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1100 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Sprawdź jak proste może być zaprojektowanie pokoju Twojego dziecka

Sprawdź cennik