Majowe rabaty - 20% zniżki na projekt pokoju Skorzystaj

Projekty pokojów dla chłopców 12 lat

W wieku 12 lat chłopcy zaczynają odrywać się od dzieciństwa i stawiać na swojej niezależności. W Mroomy projektujemy pokoje, które odpowiadają na potrzeby dorastających chłopców. W naszych projektach znajdziesz funkcjonalne meble, takie jak biurka z wygodnymi krzesłami, a także wygodne łóżka i szafy na ubrania i akcesoria.

W pokoju dla 12-letniego chłopca ważne jest, aby znalazło się miejsce na hobby i rozrywkę, np. dla komputera lub miejsce do gry na konsoli. W naszych projektach stawiamy na wygodne fotele do gier oraz ciekawe dodatki, takie jak plakaty czy dywany, które nadają pokojowi indywidualny styl.

Zapraszamy do Mroomy, gdzie z przyjemnością zaprojektujemy pokój dla Twojego 12-letniego syna, który spełni jego oczekiwania i pozwoli na wykorzystanie jego potencjału i zainteresowań.

Co mówią o nas Klienci?

Polecam, bardzo fajna współpraca. Wszystkie etapy procesu są dobrze przemyślane, współpraca z projektantką była bardzo przyjemna(a mieliśmy już złe doświadczenia w tej branży). Pani zadawała mądre pytania, nanosiła poprawki wg naszych potrzeb. Dostaliśmy szczegółowe instrukcje dla wykonawców więc nie było problemu jak co zrobić. Poprosiliśmy o projekt nietypowy i bajkowy i dostaliśmy właśnie to 😀 Słońce na suficie, drabinka, huśtawka i domek - dzieci są zachwycone, zamiast pokoju mają salę zabaw 😀
Barbara Frąckiewicz Avatar
Barbara F.
18/05/24
Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z firmą Mroomy! Naprawdę bardzo profesjonalne podejście, a przy tym wszystko tak proste. Dostaliśmy naszą panią projektant której bardzo dziękujemy, synek ma przepiękny pokój 🙂 najpiękniejsze w tej współpracy było to że wszystko dostaliśmy na gotowo, lista zakopów z odnośnikami do konkretnych rzeczy, wszystko już na wymiar gotowe aby tylko kliknąć zamów i gotowe! Oszczędność czasu i zawrotów głowy przy zakupach gdybym miała sama to robić. Meble i wszystkie dodatki przyszły także expresowo! Polecam 🙂
Agnieszka Stam-Gładysiak Avatar
Agnieszka S.
28/04/24
Polecam! Świetna współpraca, otrzymałam odpowiedź na każde pytanie zarówno w trakcie projektowania jak i po otrzymaniu dokumentacji (pokój remontowaliśmy kilka miesięcy później), sam projekt cudny!
Paulina Hoły Avatar
Paulina H.
28/04/24

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1100 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Sprawdź jak proste może być zaprojektowanie pokoju Twojego dziecka