Promocja wiosenna 20% zniżki na projekt pokoju - zdążysz urządzić w wakacje Skorzystaj

Projekty pokojów dla rodzeństwa 10 lat

Zaprojektuj wymarzony pokój dla rodzeństwa, gdzie jedno dziecko ma 10 lat. W pokoju nie może zabraknąć miejsca do nauki – biurka z regulowaną wysokością i wygodnego fotela.

Drugie łóżko z podwójnym materacem zapewni komfortowy sen i możliwość zapraszania przyjaciół na noclegi. Wspólna szafa i półki pomogą w utrzymaniu porządku.

Co mówią o nas Klienci?

Mroomy zasługuje na pełne uznanie za swoją kreatywność i empatię wobec potrzeb najmłodszych użytkowników. Ich podejście do projektowania nie tylko uwzględnia funkcjonalność i estetykę, ale również stawia na bezpieczeństwo i rozwój dziecka. Praca z nimi to prawdziwa przyjemność, ponieważ potrafią wcielić w życie wizję rodziców i dostosować ją do potrzeb oraz zainteresowań malucha. Ich projektowanie uwzględniające różnorodne elementy, takie jak kolorystyka, oświetlenie, ergonomiczne rozwiązania czy miejsce do zabawy, sprawia, że pokój staje się nie tylko miejscem snu, ale także oazą kreatywności i radości dla dziecka. Polecam tę firmę wszystkim rodzicom poszukującym profesjonalnego podejścia i magicznych metamorfoz w przestrzeni swojego dziecka.
Kornelia Machalica Avatar
Kornelia M.
16/04/24
Gorąco polecam współpracę Mroomy. Naszymi projektami kierowała Pani Daria - stworzyła magiczny świat dla dwóch małych dziewczynek �� Każdy etap współpracy na najwyższym poziomie!
Marzena Adamczuk Avatar
Marzena A.
16/04/24
Długo byłam osobą zachwycającą się projektami które pojawiały się na stronie Mroomy.
Wykorzystałam moment w którym trwała promocja na wymarzony pokój. Skontaktowała się ze mną Pani Aleksandra która pracowała nad naszym projektem wysłuchała koncepcji syna i naszych.
Pani Aleksandra wyczarowała pokój marzeń dla naszego syna.
Cudowny kontakt i podejście do klienta.
Osoby które się nadal zastanawiają, idźcie po pokoje marzeń dla swoich dzieci 🙂
Polecam z całego serca 🙂 ♥️
Edyta MP-Toczko Avatar
Edyta M.
15/04/24

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1100 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Sprawdź jak proste może być zaprojektowanie pokoju Twojego dziecka