Projekty pokojów dla chłopców 5 lat

Poszukujesz idealnej przestrzeni dla swojego pięcioletniego dziecka? W Mroomy zaprojektujemy pokój, który będzie doskonałym miejscem zarówno do zabawy, jak i nauki. Będzie on bezpieczny, a jednocześnie pełen koloru i radości.

Zadbamy o to, aby w pokoju znalazło się duże, wygodne łóżko, pojemne szafki na zabawki oraz miękkie i komfortowe meble, które zapewnią Twojemu dziecku wygodny odpoczynek. Z pewnością będzie ono zachwycone swoim nowym pokojem, a Ty będziesz mieć spokój ducha, wiedząc, że Twoje dziecko jest w bezpiecznej i zdrowej przestrzeni

Co mówią o nas Klienci?

Gorąco polecam współpracę z Mroomy! Projekt spełnia nasze oczekiwania w 101%, świetny kontakt z projektantem, wszystko terminowo ze szczególną dbałością o detale. Niesamowitym udogodnieniem jest możliwość zamówienia całego inwentarza projektu przez platformę zakupową Mroomy ♥️
Marlena Zajdlic-Barys Avatar
Marlena Z.
10/26/2023
Gdyby nie inspiracja z Państwa projektów pokój córki jeszcze długo by nie powstał albo były by w nim „przypadkowe” meble, które w połączeniu po prostu by ze sobą nie pasowały. Współpraca z Panią Karoliną nieoceniona. Pomoc, doradztwo, a przede wszystkim kontakt z klientem na najwyższym poziomie. Słowa uznania należą się także producentom z którymi Państwo współpracujecie, produkty najwyższej jakości.
Polecam w 100% 😊
Magdalena Mordarska Avatar
Magdalena M.
10/10/2023
Dziękujemy serdecznie za przepiękny projekt pokoju. Syn Aleksander zachwycony ziściło się jego marzenie💓💓💓współpraca z Panią Olą, Elą i Żaneta z firmy Mroomy to czysta przyjemnosc🥰🥰🥰 Zabieramy się do działania i realizacji projektu😉Polecam !!!
Katarzyna Hass-Kwiatkowska Avatar
Katarzyna H.
9/16/2023

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1100 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Sprawdź jak proste może być zaprojektowanie pokoju Twojego dziecka

Sprawdź cennik