Projekty pokojów dla dziewczynek 5 lat

Chcesz stworzyć wspaniałe miejsce do zabawy i nauki dla swojej 5-letniej córeczki? Marzy jej się biurko do rysowania i kreatywnych zabaw, tapicerowane łóżko z baldachimem, a może także panele ścienne w jasnych kolorach? Chcesz, aby jej pokój był piękny i dziewczęcy, ale również funkcjonalny i gotowy na kolejne lata?

W Mroomy mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby spełnić marzenia twojego dziecka. Nasze projekty uwzględniają tapety w kwieciste wzory, meble dostępne w sklepach lub od stolarza i bezpieczne rozwiązania, które zachwycą twoją córkę i pozwolą jej rozwijać swoje zainteresowania.

Co mówią o nas Klienci?

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z mroomy, szczególnie dzielnie znosiła nas Pani architekt Ela Góraj. Nie bede ukrywać, ze byłam troche nieprzekonana i pełna obaw do takiej formy współpracy (czyli kontakt wyłącznie poprzez maile, telefon) jednak moje obawy okazały zupełnie nie słuszne. Pani Ela idealnie odpowiedziała na nasze potrzeby i uwzględniła nie tylko potrzeby dziecka w projekcie ale rownież nasza potrzebę estetyki i spójności z architektura całego domu.
Dostaliśmy bardzo dokładny i szczegółowy projekt pokoju, listę zakupow. Dla mnie super 🙂 na pewno przy kolejnym dziecku skorzystamy ponownie z pomocy mroomy:)
Olga Mnc Avatar
Olga M.
10/04/24
Bardzo polecam współpracę z Mroomy. Sama najpierw obserwowałam stronę, projekty, aż w końcu zdecydowałam o zakupie projektu i był to strzał w dziesiątkę. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie, jestem zadowolona z efektu.
Edyta Skorupa Avatar
Edyta S.
10/04/24
Serdecznie polecam korzystanie z usług Mroomy. Cała współpraca przebiega bardzo sprawnie oraz zasady jej są przejrzyste i z góry określone, co porządkuje proces. Przekazane wizualizacje i materiały pozwoliły stworzyć córkom pokój marzeń 🙂
Agnieszka Bogucka Avatar
Agnieszka B.
09/04/24

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1100 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Sprawdź jak proste może być zaprojektowanie pokoju Twojego dziecka