Projekty pokojów dla dziewczynek 5 lat

Chcesz stworzyć wspaniałe miejsce do zabawy i nauki dla swojej 5-letniej córeczki? Marzy jej się biurko do rysowania i kreatywnych zabaw, tapicerowane łóżko z baldachimem, a może także panele ścienne w jasnych kolorach? Chcesz, aby jej pokój był piękny i dziewczęcy, ale również funkcjonalny i gotowy na kolejne lata?

W Mroomy mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby spełnić marzenia twojego dziecka. Nasze projekty uwzględniają tapety w kwieciste wzory, meble dostępne w sklepach lub od stolarza i bezpieczne rozwiązania, które zachwycą twoją córkę i pozwolą jej rozwijać swoje zainteresowania.

Co mówią o nas Klienci?

Gorąco polecam współpracę z Mroomy! Projekt spełnia nasze oczekiwania w 101%, świetny kontakt z projektantem, wszystko terminowo ze szczególną dbałością o detale. Niesamowitym udogodnieniem jest możliwość zamówienia całego inwentarza projektu przez platformę zakupową Mroomy ♥️
Marlena Zajdlic-Barys Avatar
Marlena Z.
10/26/2023
Gdyby nie inspiracja z Państwa projektów pokój córki jeszcze długo by nie powstał albo były by w nim „przypadkowe” meble, które w połączeniu po prostu by ze sobą nie pasowały. Współpraca z Panią Karoliną nieoceniona. Pomoc, doradztwo, a przede wszystkim kontakt z klientem na najwyższym poziomie. Słowa uznania należą się także producentom z którymi Państwo współpracujecie, produkty najwyższej jakości.
Polecam w 100% 😊
Magdalena Mordarska Avatar
Magdalena M.
10/10/2023
Dziękujemy serdecznie za przepiękny projekt pokoju. Syn Aleksander zachwycony ziściło się jego marzenie💓💓💓współpraca z Panią Olą, Elą i Żaneta z firmy Mroomy to czysta przyjemnosc🥰🥰🥰 Zabieramy się do działania i realizacji projektu😉Polecam !!!
Katarzyna Hass-Kwiatkowska Avatar
Katarzyna H.
9/16/2023

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1100 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Sprawdź jak proste może być zaprojektowanie pokoju Twojego dziecka

Sprawdź cennik