Projekty pokojów dla rodzeństwa 5 lat

Chcesz stworzyć wspaniałe miejsce do zabawy i nauki dla swoich dzieci? A może szukasz pokoju, który będzie pasował zarówno do 5-latka jak i jego młodszego rodzeństwa? W Mroomy zrealizujemy Twoje marzenia o idealnym pokoju dla rodzeństwa.

Nasze biurka, piętrowe łóżka, antresole i wytrzymałe panele ścienne to pewność, że pokój będzie bezpieczny i trwały. A ciekawe wzory na tapetach z pewnością zachwycą każde dziecko. Spraw, by pokój był miejscem pełnym radości i inspirującym do zabawy i nauki. Z nami to możliwe!

Co mówią o nas Klienci?

Polecam 🙂 współpraca z Panią Olą wypadła świetnie. Mnóstwo podpowiedzi, zaskakujących pomysłów i dużo cierpliwości.
Pozytywne zaskoczenie - pomimo braku obecności architekta na miejscu 😉
Polecam każdemu, kto zastanawia się nad taką opcją 😉
Justyna Klader Avatar
Justyna K.
10/06/24
Polecam współpracę z Mroomy. Szczególnie polecam Panią Darię, która bardzo sprawnie odpowiada na pytania, rozwiewa wątpliwości, a przy tym jest bardzo miła i profesjonalna. Projekty są przepiękne, spełniają moje wszystkie oczekiwania.
Katarzyna Machowska Avatar
Katarzyna M.
27/05/24
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy - nasz pokój był trudny bo mały i dla 2 chłopców, a dzięki indywidualnemu podejściu udało się uwzględnić wszystkie nasze potrzeby i oczekiwania i stworzyć piękny projekt 🙂 widać, że Mroomy ma naprawdę doświadczenie w dziecięcej specyfice 😉 Pani projektantka wykazała się też cierpliwością w zakresie dużej liczby pytań i różnych gustów 😛 polecamy 🙂
Magdalena Olek Avatar
Magdalena O.
23/05/24

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1100 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Sprawdź jak proste może być zaprojektowanie pokoju Twojego dziecka

Sprawdź cennik