Projekt jasnoszarego pokoju dla chłopca z panelami wspinaczkowymi i naklejkami ściennymi narzędzia, Dawida (3 lata) (#1205)


Świetna współpraca, otrzymaliśmy odpowiedź na każde nasze pytanie, bez problemu wprowadzane były wszelkie sugerowane przez nas drobne zmiany. Projekt zabudowy przepiękny, wykonanie rysunków technicznych pochwalone przez stolarza:) serdecznie dziękujemy i polecamy!
więcej
Ania Z.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1400 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Meble i dodatki z tego projektu

Opis projektu

Projekt pokoju dla chłopca, trzyletniego Dawida.

Jasnoszare ściany, białe meble… Czy to naprawdę pokój dla małego chłopca? Wystarczy dorzucić parę żółtych dodatków i już nie ma wątpliwości!

Ponadto jedną ze ścian pokrywa leśna tapeta z terenówką, natomiast przestrzeń tuż pod sufitem uzupełniliśmy naklejkami w kształcie narzędzi.

W pokoju znalazła się także drabinka gimnastyczna oraz sześciokątne panele wspinaczkowe, dzięki czemu mały rozrabiaka będzie mógł pozwolić sobie na dużo ruchu bez względu na pogodę na zewnątrz.

FluffoMroomyInmondoSleep&FunMalumiLorena CanalsyoungDECOPartner MroomyMałpiszonMałpiszonEnteloLedonRysia ChataMroomyHeveaDrewniakowaKreato KidzMałpiszonInmondoInmondo