Projekt biało błękitnego pokoju dla rodzeństwa z huśtawką kokon i ścianką wspinaczkową

Projekt dla Piotra (6 lat) i Michała (2 lata)

Opis projektu

Projekt pokoju zabaw dla rodzeństwa, sześcioletniego Piotra i dwuletniego Michała.

W pokoju znalazło się wszystko, czego potrzebują mali chłopcy do zabawy. Jest tu drabinka gimnastyczna ze ścianką wspinaczkową, huśtawka-talerz, kuchnia dla dzieci oraz kosz do koszykówki.

Podłogę zabezpieczają kolorowe materace oraz dywan z dzikimi zwierzętami.

Po zabawie odpocząć można w wiszącym fotelu-kokonie lub na antresoli wyłożonej miękkimi panelami.

Całość oświetla duża lampa sufitowa w intensywnie żółtym kolorze.

Opinia

Z czystym sumieniem polecam współpracę z projektantami z Mroomy. Wszystkie oczekiwania moje i mojego syna zostały w zupełności spełnione. Pełen profesjonalizm na każdym etapie - zaczynając od projektu, a kończąc na zakupach. Sprawnie i bez nerwów. Projekt przez internet to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy nie mają czasu i pomysłu na dobre zorganizowanie przestrzeni w pokoju dziecka. Nie żałuje decyzji i bez wahania podjęłabym ją ponownie. Dla Mroomy niemożliwe nie istnieje, w małym 10 metrowym pokoju zostało umieszczone wszystko na czym zależało mojemu synowi.

Eliza Wojtczak
Eliza

Więcej podobnych projektów

Masz więcej pytań?
Skontaktuj się z nami

    Dane podane w formularzu zostaną wykorzystane wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego z Tobą. Treść korespondencji może podlegać archiwizacji. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.

    Marcin Perłak
    Marcin Perłak

    co-founder Mroomy

    Marcin Perłak
    Marcin Perłak

    co-founder Mroomy

    Wyślij wiadomość