Projekt biało-zielonego pokoju dla rodzeństwa z dwoma antresolami i dodatkami piłkarskimi i Minecraft, Marcina (11 lat) i Andrzeja (7 lat) (#1186)


Przez przypadek natrafiłam na stronę mroomy i uważam, że to, że zadzwoniłam, było najlepszą decyzją jaką mogłam podjąć. Otrzymałam od Państwa pełne zaangażowanie w projektowaniu pokoi dla moich dzieciaczków, a same projekty spełniają nasze oczekiwania - nasze i dzieci. Pokoje piękne, funkcjonalne a współpraca wyśmienita - również po zaakceptowaniu projektu, tzn. podczas realizacji. Cierpliwość Pani Oli, z którą miałam przyjemność współpracować oraz Pana Marcina nieoceniona ???? polecam z czystym sumieniem, oby więcej tak zaangażowanych osób w swoją pracę, pozdrawiam
więcej
Marta L.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1100 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Meble i dodatki z tego projektu

Opis projektu

Projekt pokoju dla rodzeństwa, jedenastoletniego Marcina i siedmioletniego Andrzeja.

Jako że chłopcy mają różne zainteresowania, musieliśmy zaprojektować pomieszczenie tak, by motywy nie wchodziły sobie w paradę 😉

Tak więc w jednej części rządzi piłka nożna, a w drugiej Minecraft. Obie jednak mają takie same łóżka na antresolach wyłożone miękkimi panelami w różnych odcieniach niebieskiego oraz zieleni.

Również strefy nauki są do siebie tak bardzo podobne… a jednak tak różne. Jedna pomalowana jest na zielono, a druga na szaro. Oświetlają je ledony pasujące do pasji chłopców.

DappiyoungDECORysia ChataDekoriaLedonRysia ChataYellowTipiHeveaLorena Canals