Zobacz nasz nowy pakiet projektowy Smart. Zarezerwuj termin

Projekt biało pomarańczowego pokoju dla chłopca z tapetą w klocki i pufą w kształcie klocka, Maksa (6 lat) (#911)


Projekt pokoju Kacperka przeszedł długą, wyboistą drogę, aż trafił na firmę Mroomy. Jest wiele projektantów wnętrz, jednak nie każdy potrafi zajrzeć w duszę dziecka, mroomy potrafi i to jak!!! Świat dziecka w jego pokoju, pełen fantazji, dobrego smaku i praktycznych rozwiązań. Współpraca bezproblemowa, cierpliwość, sprostanie wymaganiom klienta, nawet tego trudniejszego ;-), to dla nich żaden problem. Masz konkretną wizję pokoju -odworują ją w projekcie, nie masz pomysłu, podrzucą świetne rozwiązanie. Mogę tylko wypowiedzieć się w samych superlatywach, bo minusów po prostu nie ma. Wszystko pięknie przygotowane, lista zakupów, rysunki wykonawcze, linki do produktów. Wszystko bez wychodzenia z domu. Czego chcieć więcej. A i tak najlepszą oceną jest uśmiech mojego dziecka. I to jest najważniejsze!!! Dziękuję całej ekipie a przede wszystkim Pani Ani :-).
więcej
Izabela B.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1400 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Meble i dodatki z tego projektu

Opis projektu

Projekt pokoju dla chłopca, sześcioletniego Maksa.

Ściany pokoju są białe, z szarymi paskami przy suficie. Nakleiliśmy na nie naklejki w kształcie klocków. Podobne znalazły się również na szafie.

Powierzchnię za łóżkiem pokrywa kosmiczna tapeta, a oświetla – ledon-klocek.

Meble są biało-drewniane, dlatego dodaliśmy tutaj kilka mocnych, granatowych akcentów – miarkę wzrostu w kształcie pióra, pufkę oraz materac pod antresolą.

 

MinkoMinkoPartner MroomyMroomyInmondoInmondoSikorkaHeveaLittle Form StudioLittle Lights