Projekt błękitnego pokoju dla rodzeństwa z meblami ze sklejki i ledonem w kształcie klocka, Mikołaja (9 lat) i Tymona (4 lata) (#292)


Polecam, bardzo fajna współpraca. Wszystkie etapy procesu są dobrze przemyślane, współpraca z projektantką była bardzo przyjemna(a mieliśmy już złe doświadczenia w tej branży). Pani zadawała mądre pytania, nanosiła poprawki wg naszych potrzeb. Dostaliśmy szczegółowe instrukcje dla wykonawców więc nie było problemu jak co zrobić. Poprosiliśmy o projekt nietypowy i bajkowy i dostaliśmy właśnie to 😀 Słońce na suficie, drabinka, huśtawka i domek - dzieci są zachwycone, zamiast pokoju mają salę zabaw 😀
więcej
Barbara F.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1400 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Opis projektu

Projekt pokoju dla rodzeństwa, dziewięcioletniego Mikołaja i czteroletniego Tymona.

Pokój został podzielony na dwie strefy nauki, osobną dla każdego z braci, oddzielone od siebie modułowym regałem ze sklejki. Każda z nich wyposażona została w biurko oraz półki i organizery ścienne.

Strefy spania oraz zabawy są wspólne, a ich centrum stanowi dywan z motywem drogi. Cały pokój utrzymany jest w jasnych, stonowanych kolorach z licznymi drewnianymi elementami oraz ozdobnymi roślinami doniczkowymi. Całość oświetlają bambusowe lampy sufitowe.