Projekt pokoju dla chłopca, 6-letniego Gustawa (#130)

Bardzo polecamy! Chcielismy zmienić wystroj pokoju dla przyszłego Pierwszoklasisty, ale zupełnie nie mielismy pomysłu jak to zrobić. Dzieki p. Eli wszystko okazało się proste 🙂 Mily i swietny kontakt, profesjonalne... więcej

Piotr S.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Zobacz cennik

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 900 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Zobacz cennik

Opis projektu

Pokój sześcioletniego Gustawa, miłośnika lego i zapalonego sportowca. W pokoju chłopca zaprojektowaliśmy zestaw atrakcji pozwalających na miłe spędzanie czasu w zimne i deszczowe dni: drabinkę gimnastyczną, ściankę wspinaczkową i huśtawkę.

Sufit i fragment skosu pomalowaliśmy na niebiesko. Jedna ze ścian jest czarna, a pozostałe są pomalowane na szaro.
Specjalnie dla Gustawa skonfigurowaliśmy nietypowy zestaw mebli modułowych. Połączyliśmy moduły lakierowane na niebiesko z drewnianymi, lakierowanymi bezbarwnie.

Meble na stalowych loftowych nogach będą służyły Guciowi przez lata. Są wystarczająco poważne, by być meblami nastolatka, i wystarczająco dziecięce, by cieszyły przedszkolaka.

Nad biurkiem zamontowaliśmy czarną metalową kratkę – organizer ścienny. Na skosie pojawiła się mapa świata, a obok drabinki zamieszkał ludzik lego – tablica kredowo-magnetyczna.

Łóżko zostało zredukowane do leżącego na podłodze materaca i żółtych okrągłych paneli ściennych izolujących śpiocha od zimna ścian. Pokój oświetliliśmy lampą szynową z reflektorami i abażurami papierowymi. Przy łóżku zaprojektowaliśmy kinkiet do czytania, a na biurku lampę do pracy.