Projekt jasnego pokoju dla rodzeństwa z miejscem do ćwiczeń i niebieskim sufitem, Stefana (9 lat) i Karola (6 lat) (#549)


Na Mroomy trafiłam przez przypadek, ale wiedziałam, że to będzie rozwiązanie dla nas. Dzięki Mroomy mogliśmy zaprojektować pokoje córek od A do Z, zgodnie z ich upodobaniami, bez zbędnego wychodzenia z domu, bez tracenia czasu na dojazdy na spotkania z projektantem, czy dostosowywania naszego wolnego czasu z terminarzem projektanta. Już po opiniach byłam dobrej myśli i oczywiście się nie zawiodłam 🙂 Od początku do końca kontakt z projektantami był świetny, wszystko było jasno i klarownie przedstawione, co kiedy i dlaczego 😉 Widać, że cała ekipa Mroomy zna się na rzeczy, wszystko jest świetnie zorganizowane i to się ceni 🙂 Kontakt z naszą projektantką prowadzącą, z Panią Elą był bardzo przyjemny. Szybkie sprawne odpowiedzi, przedstawianie nam wszystkiego przez Dropboxa, służenie dobrą radą, no i dodatkowy plus za fakturki proforma, które zostaną nam uaktualnione jak już będziemy ich potrzebować 🙂 Realizację projektów planujemy dopiero w okresie letnim, ale już nie mogę się doczekać efektów 😉 Mroomy- bardzo dziękujemy i z czystym sumieniem polecamy 🙂
więcej
Agnieszka S.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1100 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Meble i dodatki z tego projektu

Opis projektu

Projekt pokoju dla rodzeństwa, dziewięcioletniego Stefana i sześcioletniego Karola.
Pokój jest biało-niebiesko-żółty, ale dobrane dodatki są zielone.

Znajduje się tutaj duży kwadratowy regał, drabinka gimnastyczna z siatką sznurkową oraz ścianka wspinaczkowa zabezpieczona składanymi materacami.

W dwóch bliźniaczych strefach nauki ulokowaliśmy biurka z organizerami, a także drewniane i białe szafy uzupełnione naklejkami odpowiadającymi pasjom chłopców.

LedonKreatywny WarsztatLorena CanalsyoungDECOyoungDECONukiMałpiszon