Projekt biało niebieskiego pokoju dla rodzeństwa z naklejką podłogową ulica i kolorowymi panelami ściennymi, Wojtka (7 lat) i Filipa (4 lata) (#906)


Muszę przyznać, że byliśmy sceptykami i długo zastanawialiśmy się nad sensem projektowania pokoju dla synów online. Wybór Mroomy okazał się jednak strzałem w dziesiątkę. Po realizacji projektu, dołączamy do grona bardzo zadowolonych klientów.
Ekipa Mroomy od początku się nami troskliwie zajęła. W ogóle nie mieliśmy poczucia, że projektujemy wyłącznie online. Sam proces projektowania jest dobrze zorganizowany i przemyślany, a jego podstawą jest wzorowy i sympatyczny kontakt z zespołem. Pani Ania, z którą współpracowaliśmy przy projekcie, podsuwała nam różne ciekawe pomysły i rozwiązania, była także otwarta na nasze propozycje i cierpliwie dokonywała kolejnych zmian w projekcie. Skończyliśmy projekt, kiedy rzeczywiście byliśmy z niego zadowoleni i my i nasi synowie. Aranżacja pokoju zdecydowanie trafiła w nasz gust. Po etapie projektowania, przyszedł czas zamówień, które pilotował dla nas Pan Marcin. Pomógł nam także w reklamacji, która nam się po drodze przytrafiła. Słowem, pełen profesjonalizm.
Projekt już zrealizowaliśmy i pokój jest jeszcze ładniejszy, niż na wizualizacjach. Mikołaj i Tymon są nim zachwyceni, a to chyba najlepsza rekomendacja.
Dziękujemy Mroomy i szczerze wszystkim polecamy. Przy kolejnym projekcie nie będziemy mieli żadnego problemu z wyborem odpowiedniej ekipy.
więcej
Małgorzata M.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1400 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Meble i dodatki z tego projektu

Opis projektu

Projekt pokoju dla rodzeństwa, siedmioletniego Wojtka i czteroletniego Filipa.

Kolory ścian wyraźnie dzielą pomieszczenie na trzy strefy: spania, nauki oraz dzienną.

W kącie przy łóżku stworzyliśmy oryginalną kompozycję z sześciokątnych paneli ściennych.

W pokoju rozmieściliśmy dodatki, które subtelnie wskazują na pasję chłopców – piłkę nożną. Są to naklejki z piłkarzami, lampka w kształcie futbolówki oraz stojak na piłki.

Abażury oświetlających pokój lamp sufitowych również przywodzą na myśl kolorystykę piłkarską.

 

MinkoFluffoMroomyDrewniakowaBeMiniMinkoBeMiniLittle Form StudioLittle Form StudioLittle Form StudioKreato KidzYellowTipi