Projekt kolorowego pokoju dla rodzeństwa z wygodnymi pufami i huśtawką hamak, Amelii (3 lata), Olafa (4 lata) i Daniela (4 lata) (#433)


Chciałam podzielić się z Wami opinia na temat całego procesu projektowania pokoju z Mroomy. Generalnie fantastyczne pomysły, indywidualne podejście, zgodność wizji i oczekiwań, cudowny kontakt, pomoc na każdym etapie projektowania i przede wszystkim zadowolenie dużych i małych domowników ! Wszystkim którzy się zastanawiają czy to dobry kierunek podpowiadam ze należy zainwestować w projekt i oddać sprawę fachowcom! ????????????????????????‍♂️⛳️????????????????????????????????????????????????????????????????????⏰????????????????????‍♀️????????????????⛄️????
więcej
Iza K.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1400 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Meble i dodatki z tego projektu

Tapicerowany panel ścienny FENCE

Original price was: 95 zł – 180 zł.Current price is: 85,50 zł – 162 zł.

Opis projektu

Projekt pokoju dla rodzeństwa, czteroletnich Olafa i Dawida oraz trzyletniej Amelii.
Ten pokój zabaw to prawdziwe wyzwanie, jako że musi pomieścić aż troje rodzeństwa. Dlatego znalazło się w nim mnóstwo pojemników na zabawki, które zostały oznaczone praktycznymi naklejkami informującymi o ich zawartości.

Znajdują się tutaj również trzy wygodne pufy sako, huśtawka-kokon oraz siedzisko uzupełnione panelami ściennymi pełniącymi rolę oparcia.

Kolorów na ścianie dodaje barwna mapa świata.

DappiMiuki