Projekty pokojów dla dwuletnich chłopców

Projekt pokoju dla 2-letniego chłopca powinien być przede wszystkim bezpieczny, ale też kreatywny i rozwijający. Warto pamiętać o meblach na właściwym dla wieku poziomie, aby dziecko mogło swobodnie się poruszać i rozwijać. Kolorowe ściany, dodatki i zabawki, takie jak puzzle, zabawki interaktywne czy gry planszowe, pomogą rozwijać zainteresowania i kreatywność dziecka.

Wybierając meble, warto zwrócić uwagę na jakość i bezpieczeństwo. Łóżko powinno być wygodne i bezpieczne, zabezpieczone barierkami. Warto również pomyśleć o dodatkowej przestrzeni do przechowywania, takiej jak regały i półki na książki i zabawki. W ten sposób pokój będzie uporządkowany, a dziecko będzie miało łatwiejszy dostęp do swoich ulubionych zabawek.

Co mówią o nas Klienci?

Długo szukałam projektanta typowo do projektu spełniającego oczekiwania zarówno dzieci jak i moje. Udało mi się to z Mroomy. Pokój dziewczynek wyszedł spektakularnie ! Obie nie chcą z nieco wychodzić. Jest w nim wszystko co dzieciom potrzeba pod każdym względem. Kolory, meble i atrakcyjne miejsce do wyciszenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Komunikacja z całym zespołem od wstępnej analizy potrzeb, pomiar i dyskusje z projektantem bardzo bardzo dobra. Realizacja zamówienia wręcz wzorcowa. Informacja o przesyłkach taka jakiej każdy by sobie życzył. Jeśli szukacie kogoś kto zaprojektuje wam pokój dla dziecka go Mroomy jest najlepszy ! Dziękujemy !
Magdalena Stukan Avatar
Magdalena S.
3/20/2023
Jeszcze chwila i pokój będzie do dyspozycji Tymka. 💪🤩

Serdecznie polecam Mroomy i Panią Aleksandrą.
Na początku obawiałam się projektu pokoju online a dziś wiem, że to był strzał w dziesiątkę. We wcześniejszych ocenach zadowolonych osób napisane jest jak wyglada współpraca i proces tworzenia. 💪

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie osób pracujących w tym miejscu. Nie wspomnę o oszczędności mojego czasu. A zakupy poprzez platformę Mroomy to czysta przyjemność.

Dziękuję ☺️
Kasia Grr Avatar
Kasia G.
2/23/2023
Kochani, bardzo polecam Wam Mroomy. Projekt pokoju dla synka był dla mnie wyzwaniem, ponieważ miałam pomysły, ale nie wiedziałam jak je "ustawić". Mroomy profesjonalnie do tego podeszło. Przesłali wszelkie potrzebne informacje do pobrania wymiarów pokoju, poczekali na mnie cierpliwie, bo nawet z tym miałam problem, a później już rzeczowo, konkretnie, krok po kroku poprowadzili projekt pokoju. Efekt mnie zachwycił, a synek przeszczęśliwy, bo marzył o takim właśnie pokoju. Miałam wrażenie, że Mroomy "siedzi" w mojej głowie, bo powstał taki projekt, jak ułożył nam się w głowie. Dodatkowo bardzo otwarci na sugestie, szeroki wachlarz wyposażenia z cenami dostępnymi dla każdego. Polecam z całego serca.
Ata Ata Avatar
Ata A.
2/23/2023

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1100 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Sprawdź jak proste może być zaprojektowanie pokoju Twojego dziecka

Sprawdź cennik