Projekt białego pokoju dla chłopca z drewnianym dinozaurem i naklejką podłogową, Aleksandra (4 lata) (#288)


Polecam serdecznie ????. Przed podjęciem współpracy w rozmowie z p. Marcinem zostały rozwiane wszystkie wątpliwości. Projekt prowadziła p. Ela, która jeszcze przed startem terminu, przesłała wyczerpujące informacje dotyczące etapów wspólnego projektowania oraz zasady dotyczące wymiarowania pokoju i wykonania zdjęć. Projekt i wizualizacje przejrzyste. Krok po kroku omówiony każdy najmniejszy szczegół projektu. Za etap dotyczący listy niezbędnych zakupów i indywidualnych zamówień była p. Karolina, która również monitorowała poszczególne etapy realizacji dostaw. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Dziękujemy.
więcej
Agnieszka K.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ponad 1400 zadowolonych Klientów. Przeczytaj opinie o współpracy z nami.

Podobają Ci się nasze projekty?

Zobacz cennik naszych usług i zamów projekt pokoju Twojego dziecka

Opis projektu

Projekt pokoju dla chłopca, czteroletniego Aleksandra.
Rawr! Do tego pokoju mają wstęp tylko ci, którzy nie boją się prehistorycznych stworów!

Sklejkowy tyranozaur, naklejka w kształcie diplodoka czy tapeta w geometryczne dinozaury to tylko niektóre z prastarych niespodzianek, które kryje ten pokój.

Zielony sufit jest świetnym uzupełnieniem biało-szarych mebli i ścian, zaś drabinka gimnastyczna i ścianka wspinaczkowa zapewnią małemu mieszkańcowi dużo ruchu, a stolik kreatywny i naklejka podłogową w kształcie jezdni sprawią, że każda zabawa będzie udana.